Lapkričio 1, 2010
Auksinė mergaitė
LONDONIETĖ, 1

Kas būna kai turime pakankamai valios pakeisti gyvenimo būdą ir įdedame pastangų? Geriausias pavyzdys Kelly Osbourne, neseniai atšventusi savo 26-ąjį gimtadienį – dabar ji atrodo lieknesnė, laimingesnė ir žavesnė nei bet kada.  
 
Savo kūno visiškai nebesigėdijanti mergina ryžosi ir provokuojančiai fotosesijai, kurioje ji  - beveik be drabužių, išdažyta auksiniais dažais. Visai taip pat kaip  aktorė Shirley Eaton kino filme apie James Bondą Auksapirštis (Goldfinger).  1964-ųjų metų filmo fanai tikriausiai prisimena, kad aktorės suvaidinta herojė Jill Masterton rasta negyva ant raudonos sofos, nuo galvos iki kojų išdažyta aukso spalva.   
 
Kelly šia poza nusifotografavo Sky+HD (didelės raiškos) reklaminei kampanijai. “Nuo tada, kai numečiau svorį, esu labiau savimi pasitikinti. Ši fotosesija – ne tik šventė Sky+HD, bet taip pat ir man”,  - sako buvusi pop žvaigždė. Ji ir toliau laikosi dietos, riboja angliavandenių kiekį (low-carb diet), nevalgo cukraus ar saldžių patiekalų ir maitinasi daržovėmis bei maistu, kuriame gausu proteinų. Kelly taip pat tris kartus per savaitę praleidžia sporto salėje, o kitas keturias dienas bėgioja bent po 30 minučių.  
 
„Niekada negalvojau, kad vietoje porcijos skrudintų bulvyčių graušiu morkas. Bet tapau ta mergina“, - pasiekimais džiaugiasi ji.

Raktažodžiai: Kelly Osbournebulvarasgrožisdietažavigždės

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai