Balandžio 25, 2024
Lietuvių verslo bendruomenė Anglijoje pristatė naujus planus

Lietuvos ambasadoje Londone įvyko ilgai lauktas ir kruopščiai planuotas veiklą atnaujinusių Lietuvos Komercijos Rūmų JK (LCCUK) renginys. Jame dalyvavo ne tik rūmų nariai, bet ir kitų organizacijų atstovai bei svečiai iš Lietuvos. 

„LCCUK pradeda naują etapą bei siekia jungti lietuvių verslus ne tik JK, bet ir Lietuvoje. Pagrindinė mūsų misija yra įsiklausyti į narių lūkesčius bei poreikius ir kiekvienam suteikti tai, ko reikia jam ir jo verslui. Vieniems galbūt palaikymo, kitiems kontaktų, finansavimo ar reklamos“, - Londonietei sakė LCCUK prezidentė Laura Budrienė.

LCCUK prezidentė Laura Budrienė. LCCUK prezidentė Laura Budrienė.

Į renginį Londone atvyko ne tik nariai bei partneriai, bet ir kitų organizacijų atstovai bei svečiai iš Druskininkų: Druskininkų vicemeras Simonas Kazakevičius ir Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus pavaduotoja verslui Simona Uscilaitė-Jančiulienė bei Eglės sanatorijos atstovė Aistė Povilauskaitė. Jie pasidalino sveikatos, poilsio bei verslo plėtros idėjomis ir galimybėmis vienoje iš gražiausių Lietuvos vietų bei supažindino su Druskininkų verslo centro bendruomene, jungiančia daugiau nei 170 verslų.

Svečiai iš Druskininkų Lietuvos ambasadoje Londone. Svečiai iš Druskininkų Lietuvos ambasadoje Londone.

Jau planuojamas LCCUK atsakomasis vizitas – Anglijos lietuvių verslo bendruomenė su verslo misija į Druskininkus vyks jau šią vasarą.

LCCUK prezidentė renginyje itin pabrėžė tinklaveikos (networking) svarbą verslui. „Tinklaveika ir bendravimas yra be finišo ir be ribų. Kiekvienam verslui, nesvarbu kokios srities ar dydžio, yra be galo svarbu ir reikalinga plėsti savo kontaktų ratą. Nuolatinis bendravimas ir kontaktų plėtojimas suteikia daugybę galimybių verslui“.

„Šiuo renginiu parodėme, kad esame tikrai vieningi ir noriai dalinamės verslo patirtimi ir patarimais. „Connect, support, grow“ yra mūsų organizacijos šūkis, tad to ir sieksime mūsų nariams: kontaktų, galimybių, palaikymo ir augimo“, - sakė L. Budrienė.

Champagne Route restorano ir baro Londone įkūrėjas Paulius Keturakis. Champagne Route restorano ir baro Londone įkūrėjas Paulius Keturakis.
Lietuvių Bendruomenės JK vadovė Alvija Černiauskaitė. Lietuvių Bendruomenės JK vadovė Alvija Černiauskaitė.
LCCUK. LCCUK.

Gegužės mėnesį jau planuojamas kitas LCCUK susitikimas, kuriame vyks narių inauguracija ir verslų pristatymai. 

Sužinoti apie LCCUK renginius ir veiklą, bei gauti daugiau informacijos galite čia: https://lccuk.uk/

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai