Vasario 23, 2024
Lietuvių verslininkus Anglijoje motyvuos ir Dakaro ralio lenktynininkė​
Emilija Gelažninkienė. © Foto: Sami Sauri.

Anglijos lietuvių verslininkų įkurtas klubas „Strategic Mind Society“ (SMS) Jungtinės Karalystės sostinėje organizuoja konferenciją „Mind in Motion Summit 2024“.

"Renginys skirtas visiems, kuriems nesvetimas žodis „verslas“ - nesvarbu, ar verslas dar tik planuojamas, ar matuojamasi verslo naujoko etiketė, ar galbūt verslo mechanizmas jau taip gerai užkurtas, kad rieda savaime. Negana to, čia bus galima sužinoti ir tai, kaip uždirbti milijoną bei, kaip su sėkmingu verslu susijusios Dakaro ralio dykumų dulkės", rašo renginio organiatoriai.

Viena iš konferencijos pranešėjų - Emilija Gelažninkienė. Lenktynininkė metų pradžioje išpildė savo svajonę ir debiutavo Dakaro ralyje. Sunkiausiose pasaulio lenktynėse bagį vairavusi sportininkė tapo pirmąja moterimi lietuve, dalyvavusia Dakare. Projekto „Moterys gali“ įkūrėja renginyje pasakos apie motyvaciją ir tai, jog būtina siekti svajonių ir niekada nepasiduoti.

„Atsimenu, kai tik po pirmųjų savo lenktynių buvau pakviesta pasidalinti patirtimi su kitais, labai jaudinausi ir galvojau, ar aš išvis turiu, ką pasakyti? Tačiau iškart po susitikimo išsigryninau daugybę labai skirtingų sričių panašumų, todėl, tikiu, kad visus mus vienija bendras troškimas - išmokti ir sužinoti kitokių kelių. Todėl šio renginio nuoširdžiai laukiu, nekantrauju susipažinti ne tik su dalyviais, bet ir su kitais konferencijos pranešėjais, - sakė E. Gelažninkienė, kuri Dakare užėmė devintąją vietą. - Beje, mano tema konferencijoje - „Drambliuko svajonė“.

Paklausta, ar dalyvavimas Dakare jai suteikė dar daugiau motyvacijos siekti naujų svajonių, lenktynininkė pripažino, jog viskas ir prasidėjo nuo troškimo pirmiausia įrodyti sau, kad gali įgyvendinti tą akimirką atrodžiusią milžinišką ir sunkiai pasiekiamą svajonę: „Gaunu nemažai žinučių, kad motyvuoju kitus žengti pirmą žingsnį, išdrįsti, pabandyti ir tai man tik dar kartą parodo, kad žengiu teisingu keliu. Dakaro ralis dovanojo ne tik didžiausią mano gyvenime nuotykį, bet ir dar kartą priminė, jog turiu ir privalau gyventi šia diena.“ E. Gelažninkienė yra ne tik lenktynininkė, bet ir verslininkė - „AG Dakar School“ bei „AG Dakar School Dubai“ bendrasavininkė.

Strategic Minds Society (SMS) klubas. Foto: Joana Marci. Strategic Minds Society (SMS) klubas. Foto: Joana Marci.

Ar sunku vystyti sėkmingą verslą, ar vis dėlto sunkiausias yra startas? „Jeigu nori padoraus rezultato, startuoti sunku visur - ar tu pradedi verslą, ar sportuoji, ar imiesi naujo hobio. Visur čia dėčiau lygybės ženklą. Pagrindinis patarimas - nebijoti svajoti drąsiai (angl. think or dream big). Tačiau taip pat reiktų nusiteikti, kad kelias bus absoliučiai visoks. Žmonės juk nuolat kartoja: sėkmė susideda iš nesėkmių. Nors aš gal tas nesėkmes pavadinčiau pamokomis. Juk taip gražiau skamba ir žymiai lengviau įveikiama“, - pridūrė E. Gelažninkienė.

Lenktynininkei kompaniją šiame renginyje palaikys dar septyni pranešėjai. Verslo vystymo treneris, kuris daugiausiai dirba prie smulkaus verslo pelno didinimo, Linas Stalnionis pristatys dirbtuves „Kaip parduoti daugiau, patiriant mažiau streso“. Verslininkas, investuotojas, „Starfish Academy“ įkūrėjas Jurijus Clavas klausytojams pasiūlys temą „5 lygmenų modelis“ finansinės laisvės link“. Pastarasis pranešėjas dar prieš renginį atskleidė, jog jo tikslas - padėti milijonui ir 1 žmogui pagerinti gyvenimą tobulėjant, keliant finansinio raštingumo žinias.

Vis dar svajojantys apie savo pirmąjį milijoną, turėtų įsiminti Dovilės Žilinskaitės pavardę. „PhiAcademy London“ įkūrėja, pagrindinė „PhiBrows Microblading“ bei „PhiSombre Brows“ trenerė Jungtinėje Karalystėje pristatys temą „Mano pirmojo milijono istorija“. Tuo metu „Global Lithuania Leaders“ direktorė Marija Šaraitė, kuri vadovauja Lietuvos diasporos profesionalų tinklui, jungiančiam tūkstančius po pasaulį išsibarsčiusių talentų, kalbės apie bendruomenės svarbą bei Lietuvos ir diasporos galimybes.

Sertifikuoti (ACC) verslo koučeriai, Coaching.lt bendraįkūrėjai Raimonda Ohnjec ir Antanas Jurevičius ves bendras dirbtuves „Nuo daugiausiai dirbančio savo verslo darbuotojo iki stabilaus ir pelningo verslo savininko“. Dar vienas renginio pranešėjas - „Why AI“ įkūrėjas, GenZ.lt naujienlaiškio autorius Antanas Bernatonis - dalyvius supažindins su dirbtinio intelekto subtilybėmis bei praktiniu jo panaudojimu versle.

„Norime, kad susirinkusieji gautų kuo daugiau naudingos informacijos. Taigi, pranešėjai yra iš skirtingų sričių. Ir, žinoma, visi jie - savo veiklų ekspertai, profesionalai. Juk ypač tiems, kurie dar tik galvoja apie verslo kūrimą, kyla daugybė klausimų. Nors, neabejojame, čia naujų žinių gaus ir tie, kurie versle sukasi jau ne vienerius metus“, - teigė viena iš SMS klubo sumanytojų, daugiausiai nekilnojamojo turto bei duomenų automatizavimo srityse dirbanti Justė Čepreckytė, kuri yra ir viena iš knygų aukciono, kuris vadinamas „Knygionu“, idėjos autorė. Mainais už finansinę paramą Ukrainai čia dovanojamos knygos.

Konferenciją organizuojantis SMS klubas - tai lietuvių verslininkų bendradarbiavimą skatinanti ir ne pelno siekianti organizacija, kuri visas pajamas investuoja į mokymų kokybę, renginius ir labdaringą veiklą. Klubo vizija - didžiausios ir stipriausios lietuvių verslininkų bendruomenės pasaulyje sukūrimas, o tikslas - suburti, edukuoti, bendrauti ir bendradarbiauti su lietuviais verslininkais Didžiojoje Britanijoje: „Tiesiame tiltą tarp Didžiosios Britanijos ir Lietuvos verslininkų, kurie nori įeiti į britiškąją rinką.“ 

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai