Kovo 26, 2024
Anglijos lietuvius verslininkus vienijanti organizacija kviečia į renginį: Verslo IQ

Balandžio 18 d. Lietuvos ambasadoje Londone įvyks Lithuanian Chamber of Commerce in the UK (LCCUK) organizuojamas renginys „Verslo IQ“. Tai ne tik platforma susitikti su verslo lyderiais, inovatoriais, pradedančiaisiais verslininkais, bet ir galimybė iš arčiau susipažinti su LCCUK. Jau šešiolika metų Anglijoje gyvuojanti, lietuvius verslininkus vienijanti organizacija pristatys atnaujintą veiklą, planuojamus renginius, narius, partnerius ir bendradarbiavimo galimybes.

LCCUK prezidentė Laura Budrienė įsitikinusi, kad „Verslo IQ“ taps vieta, kurioje dalyviai atras naujų idėjų, bendraminčių bei naudingų pažinčių.

Svečiai iš Druskininkų

Susipažinti su Anglijos lietuvių verslo bendruomene atvyks svečiai iš Lietuvos: Druskininkų vicemeras Simonas Kazakevičius ir Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus pavaduotoja verslui Simona Uscilaitė-Jančiulienė. Jie pasidalins verslo plėtros patirtimi, idėjomis ir galimybėmis vienoje iš gražiausių Lietuvos vietų bei supažindins su Druskininkų verslo centro bendruomene, jungiančia daugiau nei 170 verslų. Tuo pačiu metu LCCUK pristatys planuojamą verslo misiją į Druskininkus jau šią vasarą.

Aktualūs pranešimai

Susirinkusius pasveikins laikinoji reikalų patikėtinė JK Lina Zigmantaitė ir ambasados atstovai. Renginio programoje – pranešimai įvairiomis aktualiomis temomis:

  • "Networkingas: kaip parduoti neparduodant" - Laura Budrienė, LCCUK prezidentė, verslo agentūros www.versloabc.co.uk vadovė.

  • "Šeima ir verslas - misija įmanoma" - Aistė Callaghan, LCCUK viceprezidentė, www.matildoslituanistinemokykla.co.uk įkūrėja ir vadovė.

  • "Verslas ir pilietiškumas" - JK Lietuvių bendruomenės pirmininkė, Geležinkelio infrastruktūros Londono ir Southern projektų komercijos vadovė - Alvija Černiauskaitė.

  • "Bankrotas - pradžia ar pabaiga?" - Rasa Nyderienė, nepriklausoma finansų ekspertė.

  • "Kaip sudominti žiniasklaidą ir klientus" - Dovilė Ilevičiūtė, LCCUK media partnerė, www.londoniete.com įkūrėja, www.ecoharwood.co.uk komunikacijos vadovė.

  • Sėkmės istorija. "Verslas - nuo idėjos iki rezultatų" - Paulius Keturakis, verslininkas, www.champagneroute.co.uk Londone įkūrėjas.

„Verslo IQ“ – puiki proga išgirsti įžvalgas ir patarimus iš sėkmingų verslo praktikų, dalyvauti diskusijose, kelti klausimus, dalintis patirtimi ir užmegzti reikšmingus kontaktus.

Renginio informacija:

2024 m. balandžio 18 d., pradžia 12 val., trukmė 4 val.
Registracija į renginį būtina: https://bit.ly/3TyRkT9
Dalyviai bus vaišinami kava, arbata, lengvais užkandžiais bei gėrimais.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai