Vasario 1, 2024
Lietuvos Komercijos Rūmai JK žengią į naują etapą: darbą pradeda nauja prezidentė ir komanda

Jau šešiolika metų Anglijoje gyvuojanti lietuvius verslininkus vienijanti organizacija Lietuvos Komercijos Rūmai Jungtinėje Karalystėje (Lithuanian Chamber of Commerce UK (LCCUK) įžengia į naują etapą: darbą pradeda nauja prezidentė ir komanda.

Nuo vasario mėnesio LCCUK organizacijai vadovaus Laura Budrienė: tarptautinio verslo ekonomikos ir vadybos magistrė, marketingo ir skaitmeninės rinkodaros specialistė, kompanijos Verslo ABC įkūrėja Jungtinėje Karalystėje. Jau virš dvidešimt metų su įmonių vadovais, verslininkais, profesionalais ir start‘upais bendradarbiaujanti moteris neabejoja, kad Lietuvos Komercijos rūmai JK taps viena iš didžiausių lietuvius verslininkus JK atstovaujanti organizacija. „Mano misija – suburti aktyviausią ir didžiausią verslo bendruomenę Jungtinėje Karalystėje, kuri plėtotų tarpusavio ir tarptautinius ryšius, skatintų narių verslumą, tobulėjimą bei bendradarbiavimą“, - pabrėžia prezidentė.

Naujosios prezidentės planuose – jau pavasarį įvyksianti verslo konferencija Londone. Sąraše taip pat tokie renginiai kaip verslo pusryčiai, verslo misijos į Lietuvą ir kitas šalis, verslo seminarai ir renginiai ne tik Londone, bet ir kituose JK miestuose. L.Budrienė taip pat tikisi atgaivinti tradicinio Kalėdų labdaros pokylio idėją, kurio metu surinktos lėšos aukojamos įvairioms labdaros organizacijoms Lietuvoje. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais LCCUK narius ir svečius pakvies į jau septynioliktąjį Ambasadoriaus Taurės Golfo ir Teniso Turnyrą.

LCCUK ne tik tęs jau tradicija tapusius renginius, bet ir įgyvendins daugybę naujų, naudingų projektų. „Mūsų pagrindinis tikslas – atstovauti lietuvius verslininkus, skatinti tarpusavio bendradarbiavimą, organizuoti naudingus susitikimus, paskaitas, renginius ne tik bendruomenės tarpe, bet ir plėtojant ryšius su JK bei kitų šalių atstovais. Norime atverti daug naujų durų, galimybių, pažinčių, suteikti žinių. Verslas niekuomet nestovi vietoje, nepriklausomai nuo dydžio ir etapo – visiems reikia augti, jei reikia, keistis, ir judėti pirmyn. Atsižvelgsime į narių ir verslo bendruomenės poreikius ir, tikiu, tapsime įkvepiančia, naudinga ir galinga platforma“, - sako L.Budrienė.

Pasak Lauros, kiekvienas rūmų narys sulauks ne tik kvietimų dalyvauti renginiuose, bet ir specialių verslo pristatymų LCCUK platformose, socialinėse medijose bei žiniasklaidoje. Planuose taip pat bendradarbiauti su Lietuvos bei kitų šalių Komercijos rūmais, ambasadomis, bendruomenėmis, verslininkais ir verslo organizacijomis. „Stengsimės, kad žinia apie lietuvių vykdomas veiklas pasklistų kaip galima plačiau – ne tik tautiečių, bet ir užsieniečių tarpe“, - teigia Laura. 

Lietuvos verslininkų interesus atstovaujantys komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje veiklą pradėjo 2008-aisiais, birželio 16 d. Verslininkus vienijanti bendruomenė kasmet organizuoja ne tik renginius nariams, bet aktyviai prisideda prie visuomeninės veiklos. LCCUK viceprezidente paskirta Pine Consulting verslo plėtros vadovė bei Matildos Lituanistinės Mokyklos Anglijoje įkūrėja Aistė Callaghan, buhalterija rūpinsis Diana Školaitė, administracijai vadovaus Lina Almonaitienė, virtualaus asistavimo verslo įkūrėja. LCCUK žiniasklaidos, komunikacijos ir socialinių medijų projektus kuruos Londonietė – didžiausias užsienio lietuvių internetinis žurnalas.

Sekti LCCUK naujienas galite:
Tinklapyje: https://www.lccuk.uk/
LinkedIn: Lithuanian Chamber of Commerce in the UK
Facebook'e: https://www.facebook.com/LithuanianChamberUK

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai