Spalio 6, 2023
Renginys veiklioms lietuvėms Londone: profesionalų patarimai ir šampano degustacija

Aktyvioms, veiklioms ir verslioms Anglijos lietuvėms šeštadienį, spalio 14 dieną, pirmą kartą Londone organizuojamas World Cafe formato renginys Meniu Tavo veiklai.

Renginio metu moterys ne tik galės užmegzti įkvepiančių pažinčių, bet ir gauti naudingų patarimų iš verslo srities profesionalų, klausti rūpimų klausimų, dalyvauti diskusijose. Motyvacijos kupiną dieną vainikuos su verslo sėkme dažnai tapatinamo gėrimo - šampano degustacija.

Dienos renginys vyks Londono širdyje, netoli Tower Bridge įsikūrusiame Champagne Route bare. Į bilieto kainą įskaičiuota – ir profesionalų patarimai, ir užkandžiai bei degustacija su baro įkūrėju, Šampanės regiono žinovu.

Renginyje dalyvių lauks 4 staliukai ir profesionalai, su verslui, veiklai, motyvacijai  naudingomis temomis:

Tikslai ir motyvacija su Laura Budriene, renginio sumanytoja. Laura yra agentūros VersloABC įkūrėja, MasterMind ir Word Café moderatorė, SEO ir elektroninio marketingo projektų vadovė.

Savivertė, pasitikėjimas, konkurencija. Moderatorė Lina Rimašauskienė, konsultuojanti finansiniais, verslo vystymo bei strategijos klausimais.  

Prekių / paslaugų efektyvus pristatymas ir pardavimas. Moderatorė Inga Šilinskaitė, verslo vadybos, pardavimų specialistė, Sėkminga Aš ir mentores.lt įkūrėja.

Buhalterija ir veiklos teisinė bazė. Moderatorė Laura Nenartavičienė, dviejų buhalterinių – teisinių įmonių įkūrėja ir bendrasavininkė, šias paslaugas teikianti daugiau nei 15 metų. Ji taip pat organizuoja lietuviškus spektaklius, koncertus Anglijos lietuviams.

Šis renginys unikalus tuo, kad per trumpą laiką, naudojant naudojant Mastermind ir World Cafe metodus, dalyvės gaus atsakymus į rūpimus klausimus, kurie kyla planuojant ar vystant veiklą, .

Pasak renginio organizatorės Lauros Budrienės, po šio susitkimo moterys išeis su naujomis idėjomis bei planais, gavusios profesionalių patarimų, kuriuos galės pritaikyti tolesnėje veikloje ir gyvenime. Renginio dalyvės taip pat degustuos su verslo sėkme dažnai tapatinamą gėrimą - šampaną.

Champagne Route baro įkūrėjas ir savininkas Paulius Keturakis dalyves supažindins su trijų skirtingų rūšių šampanu, jų skoniais, gamyba, Šampanės regiono subtylibėmis ir įdomybėmis. Renginio metu paragautą ir patikusį šampaną bus galima įsigyti su 10% nuolaida. Degustaciją lydės vieno kąsnio užkandėles – kanapės. Pageidaujančioms bus pasiūlyti nealkoholiniai kelių rūšių kokteiliai ar gėrimai.

Renginį įamžins puiki fotografė iš Londono - Indrė Balnaitė. 

Bilietų kaina:
Vieno bilieto kaina - £79. Įsigyti čia >>>
Perkant 2 bilietus kartu - £140. Įsigyti čia >>>

Į kainą įskaičiuota:
Pusė dienos kokybiško ir gero laiko, profesionalų patarimai ir konsultacijos
3 rūšių šampano degustacija, gurmaniškos užkandėlės, kava, arbata

World Cafe – tai metodas, kurio dalyviams naudojama neformali kavinės aplinka problemų, idėjų, klausimų aptarimui ir išnagrinėjimui.  Diskusijos vyksta mažose grupėse prie staliukų, su dalyvių prisistatymais, rūpimų temų iškėlimu, o kavinės atmosfera bei moderatorių pagalba yra skirtos ramesniems ir atviresniems pokalbiams. Renginio metu galima jungtis ir judėti nuo vieno staliuko link kito.

Nepraleiskite progos atsidurti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje! Daugiau informacijos: Verslo ABC tinklapyje

Data: 2023 m. spalio 14 d.
Pradžia: 12.00 val.
Vieta: Champagne Route. 30 Gauging Square,
London Docks, Wapping, E1W 2AE, London, UK

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai