Spalio 24, 2023
Londone įvyko verslių lietuvių susitikimas
Foto: Agne Mejer Photography.

Rugsėjo mėnesį Londone įvyko kontaktų užmezgimo (networking) renginys moterims.

Renginį organizavo finansų ir verslo konsultacinės įmonės Finrego įkūrėja Diana Hurta. Finrego padeda įkurti, vykdyti ir plėtoti verslą JK, teikdama verslo registravimo, buhalterines ir verslo plėtros paslaugas.

Renginio  metu  moterys pasidalino savo verslo istorijomis, idėjomis, iššūkiais ir patarimais, kaip siekti sėkmės. „Tikslas buvo praplėsti verslo ratą, užmegsti vertingus ryšius, o gal net ir ilgalaikes draugystes. Smagu, kai atmosfera pozityvi, kai gauni įkvėpimo, idėjų ir gerai praleidi laiką su bendraminčiais“, - teigia organizatorė Diana Hurta.

Networking susitikimo metu Diana pasidalino savo istorija, kaip ji ėmėsi verslo ir patarimais, kaip sėkmingai vykdyti savo planus ir idėjas. Taip pat ji pristatė naują internetinę Verslo Akademiją bei programą 'Verslo Augimo Strategija': šiuo metu jau vyksta registracija į mokymus, skirtus pradedantiesiems verslininkams. Mokymai vyksta per mobilią Finrego aplikaciją.

Į renginį atvyko 32 dalyvės ne tik iš Londono, bet ir kitų miestų - Greys, Gravesend, Basildon, Northampton, Rochester, Sheffield, Manchester. Lietuvės Anglijoje yra įkūrusios verslus tokiose srityse  kaip finansai, sveikatingumas, grožis, menas, dizainas, kulinarija. Renginys vyko lietuvių įkurtame Champagne Route restorane.

Finrego planuose – renginiai verslininkams ne tik Londone, bet ir kituose Anglijos miestuose.

Apie ateityje vyksiančius renginius galite sužinoti FB puslapyje Finrego ir grupėje Verslas Anglijoje.

Renginio akimirkos. Foto: Agne Mejer Photography:

Lina Kochanskė, holistinės terapijos paslaugas siūlančios kompanijos A-zen Wellness įkūrėja. Lina Kochanskė, holistinės terapijos paslaugas siūlančios kompanijos A-zen Wellness įkūrėja.
Rasita Bieliavskaja, renginių organizatorė, Litkentin. Rasita Bieliavskaja, renginių organizatorė, Litkentin.
Renginio organizatorė Diana Hurta ir fotografė Agnė Mejer, Agne Mejer Photography. Renginio organizatorė Diana Hurta ir fotografė Agnė Mejer, Agne Mejer Photography.
Finrego įkūrėja ir renginio organizatorė Diana Hurta. Finrego įkūrėja ir renginio organizatorė Diana Hurta.
Jelena Makarova, muzikantė, pianino mokytoja. Jelena Makarova, muzikantė, pianino mokytoja.
Deimantė Kondrotienė, grožio studijos DK Studio London įkūrėja. Deimantė Kondrotienė, grožio studijos DK Studio London įkūrėja.
Kristina Širiūnė, grožio salono Beauty Lounge Walthamstow įkūrėja. Kristina Širiūnė, grožio salono Beauty Lounge Walthamstow įkūrėja.
Gitana Galinauskė, draudimo kompanijos Kalon Financial atstovė. Gitana Galinauskė, draudimo kompanijos Kalon Financial atstovė.
Renginio organizatorė Diana Hurta ir Deimantė Janusienė, Diamond Arch įkūrėja. Renginio organizatorė Diana Hurta ir Deimantė Janusienė, Diamond Arch įkūrėja.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai