Kovo 25, 2024
Mikės Pūkuotuko pasaulis Londone: Raganiukės teatras iš Lietuvos kviečia vaikus ir tėvelius

Lietuvoje vaikų pamėgtas Raganiukės teatras atkeliauja į Londoną. Canada Water teatro salėje vaikai išvys spektaklį ,, Mikė Pūkuotukas ir Nulėpausio gimtadienis”! 

Spektaklis pastatytas pagal legendinio anglų rašytojo Alano Aleksanderio Milno (Alan Alexander Milne) kūrybą. Čia netikėti draugų nuotykiai ir atradimai linksmins mažuosius, o suaugėlius – nustebins šmaikščia gyvenimiška išmintimi.

Susipažinkite su geraširdžiu smaližiumi Mike Pūkuotuku, mažuoju bičiuliu Paršeliu, sumaniu Triušiu, vienišu asilu Nulėpausiu ir mokyta Pelėda. Kas gi šiandien nutiko Šimtamylėje Girioje? Oi! Juk šiandien – Nulėpausio gimtadienis, ką jam padovanoti? Mikė Pūkuotukas tikrai ras išeitį, kaip pradžiuginti savo bičiulį.

Nukeliausite į stebuklų kupiną vaikystės pasaulį kartu su Mike Pūkuotuku ir jo draugais, ir išgirskime pasakojimą apie tikrą draugystę. „Tu drąsesnis, nei manai. Stipresnis, nei atrodai. Ir protingesnis, nei galvoji.“ – rašė A. A. Milnas. Rašytojas teigė, kad vaikystė yra labai svarbi asmenybės brandai, ir savo kūryba skatino mažuosius drąsiai būti savimi.

Trūksta įkvėpimo? Mikės Pūkuotuko – Labai Mažo Protelio Meškiuko – juokingi ir kartu išmintingi pasakymai jums pagelbės. Juk „Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.“

Gegužės 11 d., 2024, 11 ir 14 val.
Vieta: Canada Water (Peckham) Theatre, 221 Havil St, Londonas SE5 7SB
Užsirezervuoti bilietus galite čia:
11 val.: https://raganiuke.lt/produktas/mike-pukuotukas-londone-canada-water-teatre/
14 val.: https://raganiuke.lt/produktas/mike-pukuotukas-londone-canada-water-teatre-2/

Raktažodžiai: Teatras VaikamsLondonas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai