Gruodžio 15, 2023
Jazzu koncertas Londone: "kviečiu pasinerti į muziką, pasisemti energijos ir išsivalyti mintis"

Viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių Justė Arlauskaitė – Jazzu jau vasario 3 d., 2024 sugrįžta į Londoną, „O2 Shepherd’s Bush Empire“ koncertų salę, su naujomis dainomis bei garsiausiais hitais. Londone ji pasirodys su grupe ir surengs gyvo garso koncertą.

Atlikėjos gerbėjų laukia muzikinė kelionė, kupina įvairiausių spalvų, geros energijos ir įspūdžių. Kaip pati atlikėja ir minėjo: „Žinau, kad būsimoje scenoje jausiuosi labai gerai, kadangi būtent iš jos, tarsi iš atskiro pasaulio, garsiai skambės mano kurta muzika.“

Justės Arlauskaitės - Jazzu gerbėjai žino, kad dainininkės koncertuose nelieka jokių sienų tarp scenos ir klausytojo: atlikėja pasakoja savo gyvenimo istorijas, sugulusias į populiariausias dainas, išpažįsta meilę, apnuogina savo jausmus. Elgiasi taip, lyg tai būtų jaukus vakaras jos šiltuose, draugams visuomet atviruose namuose.

„Kviečiu jus visus pasinerti į muziką, pasisemti jos energijos ir išsivalyti savo mintis. Kviečiu jus šokti, dainuoti ir linksmintis taip, kaip tik norisi“, – sako Jazzu. Atlikėja su nekantrumu laukia susitikimo su gerbėjais Londone ir tikisi, kad viską gydanti muzika padės bent šiek tiek atitrūkti nuo realybės ir kasdieninių rūpesčių bei pajusti vidinę ramybę ir sielos harmoniją.

Bilietus į koncertą galite įsigyti galite čia:  https://wackyevent.com/jazzu-london/

Raktažodžiai: JazzuLondonaskoncertas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai