Vasario 6, 2020
Spektaklio „Vietų Nėra“ premjera Londone
Aktorius Eimutis Kvoščiauskas su žiūrovais. © Foto: Indre Balnaite Photography.

Londono vakaruose esantis Notting Hill rajonas visame pasaulyje garsėja spalvotais namų fasadais, kiekvieną šeštadienį veikiančiu Portobello senienų ir antikvaro turgumi, kasmetiniu karnavalu ir ypatingai knygynu, kurio savininką kino filme Notting Hill suvaidino Hugh Grant’as. Vasario 1 d. šiame rajone lietuviai išvydo savo scenos žvaigždę: EIMUTĮ KVOŠČIAUSKĄ. Žymus aktorius Londono publikai pristatė jautriai juokingą spektaklį VIETŲ NĖRA. Tai istorija apie jauną žmogų, bandantį nesuklupti nuo skubėjimo ir susireikšminimų išprotėjusiame pasaulyje.

„Po šio pasirodymo galiu pasakyti – Anglijos lietuvių publika – nereali! Klausanti, reaguojanti, intelektuali ir gerai nusiteikusi. Kiekvienam aktoriui garbė turėti tokius žiūrovus. Spektaklis buvo nuostabiai priimtas“, – džiaugiasi aktorius. 

Vakaras lietuviams vyko jaukioje The Tabernacle teatro salėje, talpinančioje apie tris šimtus žiūrovų. Šis buvusios bažnyčios pastatas žavi raudonų plytų ir terakotos fasadu, iš abiejų pusių stūksančiais bokštais ir yra saugomas Anglijos kultūros paveldo departamento kaip Grade II architektūrinis paminklas.

Londone spektaklį organizavusios buhalterinių paslaugų įmonės LS Consultants info LLP viena iš įkūrėjų Laura Nenartavičienė tai pat didžiuojasi tokiu susidomėjimu ir sėkme. „Per kelias savaites parduoti visi bilietai, teko net papildomai statyti kėdes apie 300 žiūrovų talpinančioje salėje. Publika buvo nepakartojama“.

Po sėkmingo pasirodymo, organizatoriai neabejoja, kad ir kovo 21 dieną tame pačiame teatre įvyksiantis renginys sulauks susidomėjimo: ant scenos stos penki garsūs aktoriai - Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Gytis Ivanauskas, Dalius Skamarakas ir Andrius Žiurauskas. Anglijos lietuviai išvys nuotaikingą, bet kartu intelektualų bei filosofišką DOMINO teatro spektaklį „Vyrų laiškai“. Šis spektaklis - tai atgaiva ne tik pasijuokti, bet ir iš šalies į save, savo baimes ir džiaugsmus mėgstančiam pažvelgti žiūrovui, pokalbis apie tai, kas gyvenime svarbiausia: meilę, ištikimybę, tėvus, Tėvynę, krepšinį, slenkančius plaukus, iš lėto mirštančias jaunystės svajones ir dar daugybę dalykų, kurie, metams bėgant, paliečia žmogaus širdį ir keičia jo sielą.

Daugiau apie būsimą renginį skaitykite čia >>>>>>

Foto: Indre Balnaite Photography 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai