Gegužės 17, 2021
Į „Eurovizijos“ atidarymą atvykę „The Roop“: esame pasiruošę
© The Roop.

Nyderlanduose, Roterdame sekmadienį vykstant „Eurovizijos“ dainų konkurso atidarymo šventei, Lietuvai atstovaujanti trijulė „The Roop“ sako esanti pasiruošusi antradienio pusfinaliui. 

„Jaučiamės labai puikiai, nesitiki, kad pagaliau tai vyksta vis dėlto. (...) Esame pilnai pasiruošę, repeticijos praėjo puikiai ir jos leido mums pasiruošti tiek psichologiškai, tiek fiziškai“, – Lietuvos žurnalistams sakė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.  

Net kelioms konkurso delegacijoms dėl koronaviruso grėsmės negalint dalyvauti sekmadienį rengiamame atidaryme, Lietuvos atstovai sako nejaučiantys nerimo. 

„Labai dėkoju Vyriausybei, kuri vis dėlto padarė tą nutarimą ir mus, visą delegaciją paskiepijo, todėl, kad tikrai jaučiamės nuo to saugiau. Žinokite, ne visi čia tokie paskiepyti“, – sakė grupės lyderis. 

Grupės komentarus transliavo portalai lrt.lt ir delfi.lt. 

BNS skelbė, kad konkurso organizatoriai prieš pat atidarymo šventę pranešė, jog Islandijos delegacijos nariui nustatytas COVID-19. Šeštadienį teigiamas tyrimo rezultatas patvirtintas vienam Lenkijos delegacijos nariui.

Rumunijos ir Maltos komandos, kurios apsistojo tame pačiame viešbutyje, kaip ir Islandijos bei Lenkijos atstovai, imantis atsargumo priemonių, taip pat nedalyvauja atidarymo renginyje. 

Šiemet festivalis organizuojamas laikantis griežtų Nyderlandų vyriausybės nustatytų taisyklių. 

65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas Roterdame prasidės gegužės 18 dieną. „The Roop“ Lietuvai atstovaus su daina „Discoteque“.

Ši grupė atstovauti Lietuvai buvo išrinkta ir praėjusiais metais, bet dėl koronaviruso pandemijos konkursas buvo atšauktas.

BNS inf.

Raktažodžiai: EurovizijaThe Roop

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai