Vasario 5, 2024
Lietuviškos ąžuolinės grindys bus pristatomos vienoje iš didžiausių architektūros parodų Londone

Šią savaitę Londone vyksianti Surface Design Show – tai vienas iš didžiausių specializuotų renginių interjero dizaino, architektūros, statybų industrijos profesionalams. Kasmet vykstantis renginys pritraukia tūkstančius dalyvių iš Jungtinės Karalystės ir visos Europos. Šiais metais parodoje savo gaminius pristatys ir Ecohardwood – lietuviškų medinių grindų, durų, laiptų ir kitų ąžuolo produktų gamintojai. 

„Džiaugiamės ir didžiuojamės, galėdami prisistatyti šioje parodoje. Tarp gausybės inovatoriškų idėjų mes liekame ištikimi klasikai – natūraliam produktui, grožiui bei kokybei. Šių metų parodos tema ‘Mindful Living’ – tvarūs, atsakingi pasirinkimai. Tad mūsų produktai, požiūris į verslą bei gamybos procesus - labai į temą. Ąžuolas yra ribotas gamtos išteklius. Mes elgiamės su juo atsakingai ir pagarbiai, naudojame modernią ir profesionalią įrangą bei sertifikuotas, aukščiausios kokybės medžiagas. Malonu, kad Anglijoje, šioje itin konkurencingoje šayje, mūsų produktus pastebi ir vertina vis daugiau klientų”, - sako Ecohardwood įkūrėjas Dangis Sulžinskas. 

Prieš 25-erius metus Lietuvoje įkurtos medžio apdirbimo įmonės Ecowood atstovybė Londone Ecohardwood įsteigta prieš dešimt metų. Nuo tada Lietuvoje gaminamas aukščiausius kokybės standartus atitinkančias ąžuolo grindis, duris, laiptus renkasi ir daugybė Anglijos statybų industrijos atstovų. Ecohardwood ąžuolo grindis galima rasti garsiame Gaucho Grill restorane. Vienu geriausiu britų nekilnojamojo turto (NT) vystytojų ženklu laikomo the Lakes by YOO patalpose, Cotswolds rajone, medžio gaminiai iš Lietuvos yra ne tik pagrindiniame komplekse, SPA, jogos, sveikatingumo ir sporto centre, bet ir daugelyje čia esančių privačių atostogų namų interjere. Ecohardwood bendradarbiauja tiek su individualiais klientais, tiek su garsiais Anglijos architektais, dizaineriais. „Mūsų gaminiai prieinami visiems – turime įvairių konstrukcijų, kurias gali įsigyti tiek mažesnius, tiek ir didesnius biudžetus turintys. Negalime atskleisti visų klientų vardų, tačiau neseniai mūsų grindis įsigijo ir itin garsaus Anglijos futbolisto šeima. Tad niekada negali žinoti, galbūt lietuviškos grindys ateityje puoš ir visos futbolo komandos namus“, - šypsosi D. Sulžinskas.

Surface Design Show vyks vasario 6-8 dienomis, Business Design Centre, Londono Islington rajone. Grindų ir kitų paviršių dangai skirtoje parodoje šiemet savo gaminius pristatys 180 kompanijų, tikimąsi daugiau nei 6000 lankytojų .

2024-ųjų parodos tema – Mindful Living. Joje ypatingas dėmesys bus skiriamas inovatoriškiems gaminiams, o taip pat tvarioms medžiagoms. Tarp Surface Design Show parodos stendų vyks seminarai, pokalbiai, bus diskutuojama apie šiandienos statybų pramonę, medžiagas, aptariami iššūkiai, galimybės ir ateities tendencijos.  

Ecohardwood stendas parodoje – 610. Atsisiųsti nemokamus pakvietimus galite čia >>>

Surface Design Show, vasario 6 - 8 d., 2024
Business Design Centre, 52 Upper St, Islington, Londonas N1 0QH

Atidarymo valandos:
Antradienis, vasario 6 d. - 17 – 21 val.
Trečiadienis, vasario 7 d. - 10 – 20 val.
Ketvirtadienis, vasario 8 d. - 10 – 17 val.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai