Liepos 1, 2022
„Airbnb“ įvedė nuolatinį draudimą rengti vakarėlius

Tarptautinė būsto nuomos paslaugos teikėja „Airbnb“ savo platformoje visam laikui uždraudė rengti vakarėlius ir kitas namų šventes, o taisykles pažeidę asmenys nebegalės ja naudotis, skelbia Jungtinės Karalystės nacionalinė transliuotoja BBC.

Pirmą kartą vakarėlių draudimas buvo įvestas per COVID-19 pandemiją, siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui. „Airbnb“ teigia, kad nuo to laiko skundų dėl tokių renginių sumažėjo 44 procentais.

„Airbnb“ pažymėjo, kad ateityje gali daryti šios taisyklės išimtis „specializuotose ir tradicinėse apgyvendinimo vietose“, taip pat atšaukia apribojimą dėl žmonių, kuriuos galima apgyvendinti, skaičiaus. Anksčiau buvo nustatytas 16 žmonių limitas, nes buvo susirūpinta dėl koronaviruso plitimo.

Vakarėlių organizavimo ribojimus „Airbnb“ pradėjo taikyti 2019 metais – buvo uždrausti atvirų kvietimų vakarėliai ir vadinamieji nesibaigiantys vakarėliai, kurie trukdė kaimynams. Pandemijos metu „Airbnb“ „visuomenės sveikatos labui“ neribotam laikui uždraudė rengti vakarėlius per šią platformą išsinuomotuose būstuose.

Pernai „Airbnb“ iš savo platformos pašalino daugiau kaip 6,6 tūkst. klientų už taisyklių pažeidimus.

Redaktorius Svajūnas Laukineitis, BNS

Raktažodžiai: PasaulisNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai