Birželio 23, 2018
Klasikinių ir vintažinių automobilių šventė Londono parke
LONDONIETĖ

Šį sekmadienį, Londono Bushy parke įvyks klasikinių ir vintažinių automobilių, motociklų, karinių transporto priemonių paroda. Taip vadinamasis kasmetinis Hanworth Classic Show organizuojamas jau dešimtus metus, tad renginys jubiliejinis.

Tai tarsi du viename - ir automobiliais pasigrožėsite, ir papiknikausite. Automobilių kolekcijos išties įspūdingos, šiame kasmetiniame renginyje išvysite apie 500 įvairiausių transporto priemonių. Nemažiau žavinga ir spalvinga pikniko publika.

Mes šioje šventėje lankėmės praėjusiais metais, tad labai rekomenduojame: puiki nuotaika, skamba smagi swing muzika, šokių aikštelėje sukasi apie 150 šokėjų, galite prisijungti ir jūs.

Jei esate vintažinio stiliaus mėgėjas būtinai atitinkamai pasipuoškite - iš minios tikrai neišsiskirsite pasirinkę 40-ųjų ar 50-ųjų stilių.

Bet šiaip atmosfera neįpareigojanti, tiks ir džinsai. Nepamirškite pikniko krepšių.

Sekmadienis suplanuotas.

Birželio 24 d. 2018, sekmadienis, nuo 11 iki 16 val. Įėjimas nemokamas, tačiau prašoma bent porą svarų paaukoti vietinei vaikus globojančiai Shooting Star Chase labdarai. Bushy Park, TW12 2EJ Hampton, Londonas. I: www.hanworthclassic.org.uk.

Londonietės fotoreportažas

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai