Spalio 6, 2017
TOP 4 renginiai Londone šį savaitgalį {spalio 6 – spalio 8, 2017}​
Supynės Tate Modern galerijoje. © Foto: Tate Modern.

1. Frieze meno mugė
Kada: spalio 5-8 d., 2017
Kur: Regent’s Park
Kiek: dienos bilietas suaugusiam £37.65
I: www.frieze.com

Hmmm. Būti šiek tiek skeptikais ar vis dėlto apsimesti didžiuliais meno žinovais? Skeptikai sako, kad Frieze meno mugė tėra didžiulis turgus parke. Kuo ji įdomesnė nei shopping’as Ikea ar Westfield prekybos centruose? Dar jie niurzga, kad mugėje jaunuoliai pardavinėja paskubomis nudrėbtus meno darbus, o aplinkui ratus suka senoliai, kurie nežino kur geriau leisti laiką ir pinigus. Kiti svarsto, kam mokėti už įėjimą į prekybos centrą, kuriame siūlomos prekės ne tavo kišenei? Juk menas – vienetinis. O vienetai pigiai nedalijami. Na bet nebūkim skeptikais. Frieze yra vienas iš garsiausių šiuolaikinio meno renginių Londone. Tarsi du viename – galite pasivaikščioti ir po Regent’s Park ir bent jau pasidairyti po čia įsikūrusi meno pasaulį. Kaip sakoma, paieškoti įkvėpimo.

2. Supynės Tate Modern galerijoje
Kada: iki balandžio 2 d., 2018
Kur: Tate Modern, Turbine Hall, Bankside, SE1 9TG
Kiek: Nemokamai
I: www.tate.org.uk

Sparnuotosios supynės skraidys Tate Modern galerijoje dar šešis mėnesius, tad jei nepavyks šį savaitgalį – turite gražaus laiko. Dar nespėjome nueiti ir išbandyti, bet ši instaliacija jau yra mūsų must see sąraše. Užėjus į Tate Modern visuomet yra ką pamatyti ir ką veikti, tad dabar dar viena priežastis – pasisupti. Šią instaliaciją pristato danų menininkai SUPERFLEX. Trivietės supynės iki pavasario įsikurs paradinėje Tate Modern erdvėje, Turbine Hall. One Two Three Swing! Supynės ne vienintelė Turbine Hall puošmena – spalvotas kilimas drieksis per visą Turbine Hall, tad jei ruduo atrodys niūrokas – užsukite.

3. Londono kokteilių savaitė
Kada: iki spalio 8 d., 2017
Kur: įvairiose vietose
Kiek: nusipirkę kuponą už £10 gausite įvairias nuolaidas ir šiaip jau brangūs Londono kokteiliai daugelyje barų jums kainuos £6
I: drinkup.london/cocktailweek

Join cocktail party celebrating the capital's top bars, mixologists and cocktail scene during London Cocktail Week (LCW). Hosted by DrinkUp.London, the same team behind London Beer Week and Wine Week, the annual festival features a vibrant cocktail village as well as special offers at more than 250 bars, restaurants and pop-ups all over the city.

4. Kulinarijos mėgėjams – kepinių šou
Kada: iki spalio 8 d., 2017
Kur: ExCeL London, Royal Victoria Dock, 1 Western Gateway, E16 1XL
Kiek: suaugusiems £17
I: www.thecakeandbakeshow.co.uk

The UK’s biggest baking event. The show is brimming with all things baking, decorating and sugar craft. Gain insight from celebrity experts, stock your shelves with the latest baking equipment, and be wowed by our spectacular Cake Competition and exquisite display tables, plus many more treats for your taste buds! It’s a fabulously sweet day out!

Daugiau savaitgalio idėjų:

Ruduo Anglijoje : 15 vietų, kurias rekomenduojame aplankyti
Dešimt vietų Anglijoje, kurias rekomenduojame aplankyti rudenį
Maži savaitgalio nuotykiai. Pasivaikšiojimai po Anglijos kaimus (visi lengvai pasiekiami iš Londono)
Slapčiausi Londono sodai
Sekmadienio pasivaikščiojimai. Hare Krišna šventykla Watford’e - Beatles muzikanto dovanota ramybės oazė
Slaptos Londono vietelės. Eel Pie Island, Twickenham

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Patvirtinimo kodas

Panašūs straipsniai