Rugpjūčio 2, 2020
JK restoranai visą rugpjūtį lankytojus vilios perpus mažesnėmis kainomis
Garsūs The Ivy Collection tinklo restoranai taip pat dalyvauja Eat Out to Help Out projekte. © Foto: theivychelseagarden.com.

Nuo rytojaus, rugpjūčio 3 iki rugpjūčio 31 d. daugybėje Londono, Anglijos is visos Jungtinės Karalystės restoranų, kavinių, barų lankytojų laukia net 50% nuolaidos. Didžiosios Britanijos iždo sekretorius Rishi Sunakas taip siekia gelbėti nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusius Anglijos verslus ir paskatinti gyventojus pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti ne namuose.

„Eat Out to Help Out“ vyriausybės pasiūlytos schemos svarbiausi punktai:

  • „Eat Out to Help Out“ galios pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais.  
  • Lankytojams bus suteikiama 50% nuolaida maistui ir nealkoholiniams gėrimams (£10 žmogui padengs vyriausybė, tačiau priklausomai nuo įstaigos nuolaidos gali būti ir didesnės, nes galios ir restoranų, kavinių ar barų siūlomos nuolaidos).
  • Naudotis nuolaida galite taip dažnai, kaip norite.
  • Norint naudotis šia schema, jums nereikia jokio kupono. 
  • Svarbu, jog restoranas dalyvautų „Eat Out to Help Out“ schemoje.
  • Vyriausybės siūloma nuolaida negalioja alkoholiniams gėrimams ar aptarnavimo mokesčiui.

Tikimasi, kad „Eat Out to Help Out“ planas, kurį R. Sunak apibūdino kaip „pagalbą restoranams ir juose dirbantiems žmonėms“, sustiprins £130 mlrd. vertės Jungtinės Karalystės svetingumo industriją, kuri yra trečias pagal dydį darbdavys šalyje ir sudaro devynis procentus visų šalies darbo vietų.

Restoranų sąrašą rasite čia (įvedę pašto kodą gausite visų įstaigų, dalyvaujančių programoje, sąrašą 5 mylių atstumu) >>>>>

Daugiau informacijos čia >>>>>

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai