Spalio 27, 2018
Viena suknia - keli įvaizdžiai. Gabrielės Gineikaitės multifunkcinių rūbų imperija užkariauja pasaulį
RŪTA SKRICKYTĖ
© Foto: Top To Bottom.

Gabrielė Gineikaitė – “Top To Bottom” įkūrėja, jau ketverius metus sėkmingai vadovauja multifunkcinių rūbų prekės ženklui. Mergina pristatė jau tris drabužių, kuriuos galima vilkėti įvairiais būdais kolekcijas ir tapo gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Multifunkcinės suknelės nėra naujiena mados pasaulyje. Jau kuris laikas jas dėl patogumo ir lengvo pritaikymo kiekvienam figūros tipui dažnai rinkdavosi nuotaką lydinčios pamergės, tačiau internete pastebėta ir Gabrielei patikusi tokios suknelės idėja stokojo originalumo ir kokybės.

Viena suknelė – daugybė vilkėjimo būdų

“Top To Bottom” multi suknelė - rankų darbo, pagal individualius išmatavimus itin greitai pasiuvamas drabužis (Gabrielė asmeniškai rūpinasi, kad individualaus užsakymo pagaminimas truktų ne ilgiau kaip 10 darbo dienų), kurį sudaro sijonas ir dvi ilgos juostos viršutinėje dalyje. Juostas susirišus skirtingais būdais galima išgauti vis kitokį įvaizdį.

Prekės ženklas neapsiriboja tik suknelėmis - Gabrielei kilusi novatoriška idėja multifunkcinio rūbo dizainą pritaikyti ir maudymosi kostiumėliams bei palaidinėms sulaukė didžiulės sėkmės.

Naujausia Gabrielės kolekcija “City Jungle” merginoms siūlo įvairiais būdais susiaučiamas sukneles bei palaidines, kuriomis galima pasipuošti ir vėsesniais orais: išeigai į miestą, pasimatymą ar į geriausios draugės vestuves ir nuolat atrodyti vis kitaip. 

“Top To Bottom” kūrinius itin pamėgo vestuvių svečiai, pamergės, taip pat ir moksleivės bei studentės – Gabrielė džiaugiasi, jog jos kurtus drabužius merginos renkasi svarbiausioms ir įsimintiniausioms savo gyvenimo akimirkoms – vestuvėms, išleistuvėms ar kitoms šventėms. 

“Mano tikslas - papuošti kuo daugiau merginų! Man itin svarbu, kad “Top To Bottom” rūbą vilkinti mergina jaustųsi gerai ir pasitikėtų savimi”, – sako Gabrielė.

Rizika ir drąsūs sprendimai atsipirko

Paklausus Gabrielės apie verslo pradžią, ji su nostalgija prisimena kaip pradėjusi studijuoti Vilniaus dizaino Kolegijoje, suprato, jog mokslai reikalaus per daug laiko, o mergina tryško entuziazmu kuo greičiau pradėti kurti ir įgyvendinti savo svajones. Deja, mokslai su verslu buvo nesuderinami, todėl mergina nusprendė verčiau įkurti savo prekės ženklą ir pradėti puošti klientes. 

Priėmusi tokį sprendimą, Gabrielė naujai veiklai skyrė visą savo laiką ir energiją. “Tuo metu neturėjau ne tik laisvadienių, bet ir laisvos valandos - juokiasi Gabrielė.

“Top To Bottom“ istorijoje būta visko. Merginai teko mokytis ir iš klaidų - nuo netinkamų audinių suknelėms iki nepasiteisinusių fotosesijų ar drabužių modelių. „Būdavo tikrai sunkių akimirkų, kuomet tekdavo priimti ne pačius maloniausius sprendimus, bet tikėjimas savo produktu ir didžiulis užsispyrimas vedė pirmyn.“ – prisimena Gabrielė

Visgi, merginos ryžto dėka, „Top To Bottom“ pavyko įsitvirtinti mados pasaulyje. Sparčiai augant prekinio ženko populiarumui, Gabrielė jau žengia pirmuosius tvirtus žingsnius Didžiosios Britanijos rinkoje.

Ne tik prekės ženklo įkūrėja

Pati Gabrielė yra puikiai atpažįstama kaip savo įkurto “Top To Bottom” prekės ženklo veidas. Mergina aktyviai dalyvauja socialiniuose tinkluose bendraudama su sekėjais. “Noriu, kad klientės, kurios domisi mano kurtais drabužiais matytų ne tik dailiai ant pakabų sukabintą produkciją. Stengiuosi atskleisti visus “Top To Bottom” užkulisius. Tai taip įdomu! Nuolat savo socialiniuose tinkluose dalinuosi medžiaga iš fotosesijų, kasdienių mados pasaulio džiunglių, “Top To Bottom” komandos ir savo pačios džiaugsmais ir vargais.” – pasakoja Gabrielė.

Pačią merginą neretai galima sutikti ir “Top To Bottom” mados studijoje, įsikūrusioje Vilniaus senamiestyje, kurioje ji pati priima klientes. “Merginos, užsukusios į studiją dažnai dvejoja ir baiminasi, kad tokia suknelė joms netiks, tačiau multi suknelių grožis atsiskleidžia jas dėvint, todėl iš studijos neišleidžiu susidomėjusių klienčių, kol šios pačios nepasimatuoja suknelės ir nepamato kaip puikiai ji išties tinka bet kuriai merginai. Tereikia atrasti sau tinkamiausius suknelės susirišimo būdus” – pasakoja Gabrielė.

Mergina taip pat organizuoja ir dalyvauja visose savo kurtų drabužių fotosesijose, kuriose pati puikiai atskleidžia “Top To Bottom” rūbų grožį ir įvairiausius jų dėvėjimo būdus.

Garsi už Lietuvos ribų

Gabrielė bendradarbiauja su visame pasaulyje garsiais papuošalų kūrėjais, mados ženklų atstovais ir aktyviai skinasi kelia į Didžiosios Britanijos rinką. 

“Lietuvoje jau esame puikiai žinomi, netrūksta klienčių internetu užsisakančių sukneles ir iš Amerikos, Europos šalių ar net Pietų Korėjos, bet plačios galimybės ir rinka Didžiojoje Britanijoje itin vilioja” – šypsosi mergina.

Pirmieji žingsniai jau žengti – “Top To Bottom” įkūrėja ir vadovė neseniai lankėsi viename didžiausių mados renginių – Londono mados savaitėje, kurioje užmezgė naudingų ryšių, todėl jau netrukus galime tikėtis, kad versli mergina užkariaus Didžiosios Britanijos mados pasaulį. 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai