Liepos 14, 2021
Verslininkai kviečiami į susitikimą Londono lietuvių įkurtame šampano bare šalia garsiojo Tower Bridge
Champagne Route įsikūręs šalia garsiojo Londono Tower Bridge.

Nuo kitos savaitės Anglijoje po masinės vakcinacijos kampanijos bus atšaukta didžioji dalis dėl koronavirusinės pandemijos įvestų suvaržymų.

Ta proga Anglijoje gyvenančius lietuvių verslininkus burianti organizacija Lietuvos Komercijos rūmai JK (LKRJK) organizuoja pirmąjį šiais metais kontaktų užmezgimo renginį (networking). 

Vakaras įvyks lietuvių Pauliaus ir Vidos įkurtame šampano bare/restorane Champagne Route, netoli garsiojo Londono Tower Bridge ketvirtadienį, liepos 29 d. Tarp daugiau nei 300 šampano rūšių čia rasite ir lietuviško vyno bei alaus. Paulius didžiuojasi ir tuo, kad vynus, šampanus, 'cremant' ir kitus gėrimus jie renkasi iš mažų gamintojų ir smulkių verslininkų.

“Visus labai kviečiame prisijungti. Tiek lietuvius, tiek ir užsieniečius verslininkus, planuojančius pradėti verslus ar besidominčius verslo galimybėmis. Vakaro metu galėsite užmegzti naudingų kontaktų, susipažinti, pasidalinti patirtimi, o taip pat aplankyti ir Londono lietuvių įkurtą barą/restoraną”, - kviečia LKRJK prezidentė Aistė Naujokaitytė.

Pasak prezidentės, nors koronavirusiniai apribojimai dalinai atšaukiami, pandemija dar nesibaigė. Visus, norinčius dalyvauti ‘networking’ vakare organizatoriai ragina elgtis atsakingai, laikytis kiek įmanoma saugesnio atstumo, o jei jaučiate nors ir menkiausius simptomus, pasitikrinti sveikatą nemokamų Covid testų pagalba.

„Komercijos rūmų misija - palaikyti ir skatinti lietuvių įkurtus verslus JK, vienytis, padėti vieni kitiems, dalintis kontaktais, kurti darbo vietas ir garsinti Lietuvos vardą. Koronaviruso sukeltų padarinių akivaizdoje kaip niekad svarbu būti vieningiems, nenuleisti rankų, užmegzti pažinčių, rasti naujų idėjų, kurti planus, stiprėti ir augti“, - sako LKRJK prezidentė A. Naujokaitytė.

Lietuvos verslininkų interesus atstovaujantys komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje veiklą pradėjo 2008-aisiais. Verslininkus vienijanti bendruomenė kasmet organizuoja ne tik renginius nariams, bet aktyviai prisideda prie visuomeninės veiklos. Jau tradicija yra tapę Ambasadoriaus taurės golfo ir teniso turnyrai bei Kalėdų labdaros pokyliai, kurių metu surinktos lėšos aukojamos įvairioms labdaros organizacijoms Lietuvoje. 

LKRJK ‘networking’ vakaras įvyks liepos 29 d., nuo 18 val.

Vieta:  Champagne Route, 30 Gauging Square, London Docks, Londonas E1W 2AE

Į bilieto kainą (£14.61) įskaičiuotas įėjimas į renginį, lengvi užkandžiai ir gaivieji gėrimai. Kitų gėrimų bus galima įsigyti Champagne Route bare/restorane.

Vietų skaičius ribotas, visi norintys dalyvauti įsigyti bilietus gali čia >>>>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai