Birželio 6, 2016
SAVAITĖS LONDONIETĖ. JURGITA KASPARĖ

„Niekada neik į kompromisus su pačia savimi. Jeigu jauti, kad kažkas ne taip, vadinasi, yra kažkas ne taip...“ – pokalbyje su „Londoniete“ tikino įvaizdžio ir pasitikėjimo savimi koučerė Jurgita Kasparė. Transformacijos trenerė atskleidė savo gyvenimo filosofiją, pasidalino įgyta patirtimi bei dar negirdėtais grožio triukais! Ar žinote, kas sieja medų, sodą ir druską? Ar kodėl turėtume kuo skubiau išsisukti iš apkalbų, melo, apgaulių ir pavydo rato? 

Kokiais gyvenimo pasiekimais labiausiai didžiuojatės?

Tik visai neseniai supratau, kad iš tiesų gyvenime gaunu tai, ko noriu. Gaila, kad šio potencialo neišnaudojau anksčiau!

Didžiuojuosi, kad studijavau Londone. Kai prieš daugelį metų įstojau į Londono universitetą (angl. University ofLondon), tuo metu tai buvo didelis pasiekimas, nes dar nebuvome Europos Sąjungoje, studijos kainavo labai brangiai, o savo universitete buvau vienintelė lietuvė.

Didžiuojuosi, kad galėjau mokytis pas garsius žmones – savo srities specialistus, tose sferose, kurios tuo metu man atrodė it labai brangūs hobiai/užsiėmimai, nenešantys jokios naudos. Šiai dienai galiu pasigirti, kad visgi įgytos žinios neliko dulkėti lentynose: jų dėka sukūriau verslą, kuris šiuo metu yra pagrindinė mano veikla.

Esu dirbusi su daugybę visame pasaulyje žinomų žmonių, tik vėlgi, per vėlai supratau, kad galėčiau tuo didžiuotis ar išnaudoti šią patirtį savo naudai. Tuomet atrodė, kad jie yra mano klientai, kurių nereikia išskirti, nors kai kurie susitikimai buvo derinami su jų agentais iš anksto: kada atvažiuos, kas juos atveš, ką jie norės gerti, kiek laiko turėtume užtrukti ir kt.

Žinoma, didžiuojuosi, kad esu mama ir tuo, kad sugebu suderinti vaikų auginimą su karjera. Vaikai yra mano gyvenimo KODĖL ir kartu galimybė daryti tai, ką be proto myliu ir kuo tikiu!

LONDONAS. Mėgstamos vietos sostinėje?

Man Londonas – ypatinga vieta, kur kiekvieną dieną galima atrasti šį miestą iš naujo. Nesvarbu, kur bebūtum: prabangiausiame Londone restorane, uždarame, tik nariams skirtame klube ar paprastoje kavinukėje, – čia jautiesi saugus, laukiamas ir nevaržomas.

Restoranas, kuris man labiausiai įstrigo atmintyje yra ne tas, kuris pasižymėjo išskirtiniais patiekalais ar interjeru (nors labai patiko ir tai), bet būtent tuo, kur jis yra įsikūręs – „London Bridge Borough Market“ – vadinasi „Roast“. Atsimenu, kai buvau ten pakviesta, nesitikėjau išvysti tai, ką pamačiau: mus pasitiko gyvai skambanti rojalio muzika, nuostabi aplinka, tiesiog akimirksniu mintyse nukeliavau kažkur kitur...  Iš karto pamiršti, kad esi garsiojo Londono turgaus viduryje.

O štai „Nobu“ – ta vieta, kur žinau, kad visuomet suvalgysiu labai skanių sushi, kuriuos be proto mėgstu!

Šiuo metu mėgstamiausias naktinis klubas – „Mahiki“. Nors nesu naktinių klubų mėgėja, bet jeigu norisi šokti, su malonumu apsilankau būtent čia. Puiki atmosfera,  skanūs ir įdomiai pateikti kokteiliai,  saugi ir jauki aplinka bei galimybė sutikti daug įžymių žmonių!

Taip pat žavi „Ritz“ – tikriausiai komentarai nereikalingi, neįmanoma nemylėti šios didingos vietos, alsuojančios ne tik prabangiu interjeru, bet ir prabangia savo istorija.

LIETUVA. Ką parodytumėte iš užsienio atvykusiems svečiams?

Trakus. Tai vieta, kurią būtinai parodyčiau savo svečiams. O būnant ten, pavaišinčiau kibinais seniausioje Trakų kibininėje.

PAMOKOS. Kokį gįsimintiniausią patarimą esate gavusi?

Vienas labai protingas žmogus yra pasakęs: „Su tavo tokia meile savo laisvei, tu turi pamilti save, po to pamilk pinigus ir pamilk vyrus, ir tavo gyvenimas pasikeis.“

Šiuo patarimu ir gyvenu šiandien. Tai visiškai pakeitė mano supratimą apie gyvenimą! Pagal šią formulę yra sukurta ir mano programa, kuri keičia ir mano klienčių gyvenimus.

LENTYNA.  Kokią knygą patartumėte paskaityti visiems ir ką skaitote šiuo metu?

Aš visuomet patariu domėtis tuo, kas yra neįprasta žmogui kasdieniniame jo gyvenime. Tai plečia jo pasaulėžiūrą, tokiu būdu žmogus viduje po truputį tampa laisvu žmogumi – atsiriboja nuo svetimos nuomonės ir stereotipų.

Šiuo metu skaitau Ch. Higham knygą „Mrs. Simpson“.

Įsimintiniausios atostogos?

Pati įsimintiniausia kelionė – su drauge į Madridą. Neatsimenu, ar esu kada nors gyvenime tiek juokusis, patyrusi tiek nuotykių ir gerų emocijų, kurios tikriausiai išliks visam gyvenimui!

VAKARIENĖ DVIEMS. Kokiam garsiam pasaulio vyrui norėtumėte pagaminti vakarienę?

Ne, nenorėčiau  gaminti vyrui. Norėčiau, kad žymus vyras man gamintų vakarienę. Tikriausiai jam būtų neįprasta, todėl jis tai atsimintų ilgam, o aš būčiau vakaro karalienė. Juk jokios romantikos suktis virtuvėje nėra – tai gražiai atrodo tik per filmus!

ARBATA. O su kokia moterimi mielai išgertumėte angliškos arbatos?

Norėčiau susipažinti su  Margarita Louis-Dreyfus. Tai moteris, sulaužiusi daugybę stereotipų: tapo viena turtingiausių moterų, ir svarbiausia, viso to siekė iš didelės meilės savo vyrui! Be galo gerbiu tokias moteris ir labai norėčiau su šia nuostabia dama praleisti popietę prie arbatos.

PALINKĖJIMAS.  Ką patartumėte, ko palinkėtumėte lietuviams gyvenantiems kitose šalyse ir ypatingai Londone?

Nenoriu, kad tai būtų lyg motyvacinė ar pamokomoji kalba, kaip gyventi... Tiesiog noriu palinkėti nesitaikstyti su minimumu gyvenime.

Mes visi čia atvažiavome kurti sau geresnės ateities, tai ir kurkime ją. Kurkime ją patys, ir nesitikėkime, kad už mus tai kažkas padarys! Taip nebus! Vietoj pavydo, apgaulių, melo ir apkalbų, turime išmokti palaikyti vienas kitą. Vien dėl šių neigiamų savybių, mes negalime pasiekti sėkmės ir būti laimingais!

Labai džiaugiuosi, kad pagaliau pradedu savo grupinius mokymus. Nuo birželio 6-osios dienos startuoja pinigų mokykla. Mokymai vadinasi „Visada turiu pinigų“. Tai nuostabi galimybė pradėti keisti savo gyvenimą, pasinaudoti mano žiniomis tiems, kam dirbti su manimi individualiai yra per brangu.

Mokymai pakeis gyvenimą bei padės suprasti, kokie psichologiniai barjerai neleidžia užsidirbti pinigų, sužinosite ir tai, kodėl mums sunku išlysti iš vargo rato. Išmoksite ir sužinosite tiek daug, kad jums tikrai norėsis keisti savo gyvenimą ir pagaliau pradėti GYVENTI! 

KOSMETIKOS KREPŠYS. Ką rastume jūsų kosmetikos krepšelyje? 

Dažnai naudoju lietuviškas priemones, taip nors ir simboliškai palaikau Lietuvos gamintojus. Tikiu, kad lietuviškos kosmetikos kokybė tikrai niekuo nenusileidžia to paties lygio užsienio kompanijoms. Renkuosi „Margarita“, „Rasa“, „O.D.A“ produktus.

Taip pat naudoju savo mylimos  draugės gamintus rankų darbo kremus, kuriuose esti auksčiausios kokybės medžiagos ir, žinoma, meilė, – labai pasitikiu ja ir myliu jos gaminius.

Naudoju „Le Prairie“ anti-aging produktus, „Le Prairie“ kreminę pudrą, kuria pakaitomis maišau su „Mac“ arba „YSL“. Puošiuosi „Mac“ arba „Dior“ akių šešėliais, ir „Mac“ arba „Chanel“ skaistalais.

Niekada nesirenku produktų pagal kainą arba kompanijos pavadinimą, nes, visų pirma, produktas turi tikti mano odai ir gyvenimo būdui.

VEIDRODIS. Kaip pasipuošusi sau atrodote gražiausia?

Visuomet geriausiai atrodau, kai nereikia niekur skubėti, kai yra laiko mėgautis sau daromu makiažu, kai nereikia skubėti šukuotis plaukų... Gražiausiai atrodau tuomet, kai dėviu aukštakulnius ir gražiai prigludusią  raudonos arba juodos spalvos suknelę.

KOMPLIMENTAI. Kokį mieliausią komplimentą esate išgirdusi?

Sulaukiu nemažai komplimentų... Visgi labiausiai nustebino, kai London Victoria stotyje iš nepažįstamojo gavau gėlių. Belaukiant traukinio, priėjo vyriškis ir paklausė, ar leisčiau jam nupirkti man gėlių. Manau, tai galima priskirti išskirtiniam komplimentui.

GROŽIS. Jūsų grožio patarimai moterims? 

Labai myliu savo plaukus! Turiu  ilgus plaukus, jiems reikia skirti daug dėmesio, o ir užtrunka daug laiko, kol juos sutvarkau. Labai pasitikiu savo plaukų stiliste, jos parinkti produktai visuomet atitinka mano plaukų poreikius – šiuo metu naudoju „NASHI“ kompanijos produkciją.

Taip pat naudoju įvairius natūralius, aukštos kokybės papildus odai, plaukams ir  puikiai savijautai išlaikyti.

Galiu atskleisti labai veiksmingą ir pigų grožio receptą,  po kurio veido oda tampa lyg kūdikio. Pasidarykite kaukę iš medaus, druskos ir sodos. Atsargiai įtapšnokite ant veido ir pasilepinkite, kol gulėsite vonioje (bent 15 minučių), po to viską atsargiai nuplaukite.

Tiesiog nelieka jokių atsikalbinėjimų – kad nėra laiko ar pinigų – teks, mielosios, išbandyti, o išbandžiusios parašykite man, kaip jautėtės po šios kaukės!

KVEPALAI.  Kokius kvepalus renkatės dienai/vakarui?

Šiuo metu alpstu nuo „YSL Supreme Bouquet“... Tikrąją ta žodžio prasme – net silpna, kaip dievinu šį kvapą šiuo gyvenimo periodu!

Taip pat labai patinka „Amouage“ kvepalai. O kai noriu jaustis ypatingai ir išskirtinai, puošiu save savo mylimos draugės, profesionalios parfumerės kurtais kvepalais! Žinau, kad taip pasikvėpinusi būsiu vienintelė bet kokiame vakarėlyje, ir tai suteikia labai daug pasitikėjimo savimi bei prideda žavesio.

Esu gavusi nuostabią dovaną iš Saudo Arabijos, kurioje egzistuoja labai mažas kiekis natūralių kvapų/parfumeriniųaliejų įpilstytų į nuostabaus grožio krištolinius buteliukus – atrodo kaip meno kūrinys. Jau vien paėmusi tokį buteliuką į rankas, jautiesi ypatinga moterimi!

MALONUMAS. Kuo save lepinate?

Masažas. Kokybiškai atliktas masažas atgaivina ne tik kūną, bet ir sielą. Jokie brangiausi įrenginiai man neatstoja rankų prisilietimo.

CREDO

Niekada neik į kompromisus su pačia savimi. Jeigu jauti, kad kažkas ne taip, vadinasi, yra kažkas ne taip. Keisk kryptį vietoj to, kad kaltintum savo nelaimingą likimą. Likimas yra galimybė gyventi ir jaustis laiminga, o ne kentėti.

TRUMPAI

Dievinu... grožį ir estetiką.

Siaubingai bijau...  aukščio ir skraidymo lėktuvu.

Nemėgstu...  tuščių kalbų ir negatyvių žmonių.    

Norėčiau turėti…  garsaus dailininko paveikslą ir prancūzų  kilmės buldogiuką.

Svajoju, kad...   mano abu sūnūs susikurtų sau laimingą gyvenimą, o aš turėčiau bent penkis anūkus... Gyvenčiau kažkur, kur šilta (galbūt Pietų Prancūzijoje), o mano namuose visuomet būsų linksma ir jauku.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai