Rugsėjo 5, 2017
Dainininkė Donata Londone įkūrė savo muzikos studiją
"Esu paprasta mergina su didelėmis svajonėmis", - sako Donata.

“Niekada nebūsiu mokytoja!”, - visą  gyvenimą  kartojo iš televizijos projektų  pažįstama atlikėja Donata Virbilaitė  - Ryža.  Mergina matė  kokia sudėtinga ir pasiaukojimo reikalinga yra mokytojo profesija. Donatos mama – pradinių  klasių  mokytoja.

Tačiau, kaip dažnai sako pati dainininkė - tu planuoji, o Dievas juokiasi. Naujų  mokslo metų  pradžią Donata pasitiko kaip mokytoja ir prodiuserė  - Londone pristatė  savo muzikos studiją  “Dloud”.

 

“Dloud nėra vien dainavimo pamokos. žmonėms siūlau įsirašyti dainas, pasidaryti fotosesijas, taip pat organizuoju renginius ir pati juose dainuoju”, - muzikos studijos veiklą  pristato D.Virbilaitė.

Atlikėja sako, kad dainuoti gali išmokti dauguma, tačiau būti profesionalais gali tik vienetai. Dainininkas vis dar nėra laikoma profesija net ir šiais laikais, dėl to patys talentingiausi, užsibrėžę tapti šios profesijos atstovais, turi būti pasiruošę ilgam ir sudėtingam muzikanto keliui – ne visiems pasiseka patekti į vienos dienos šou televizijose, ar pasirašyti kontraktus su leidybinėmis kompanijomis. Donatos tikslas – išmokyti žmones džiaugtis gyvenimu per muziką.

“Esu paprasta mergina su didelėmis svajonėmis. Tokia buvau prieš 15 metų, tokia esu ir dabar. Per savo gyvenimo kelią užmyniau labai daug akmenų, bet susikroviau pilną  kuprinę neįkainojamos patirties. Tiesiog noriu pasidalinti!, - optimistiškai kalba Donata Virbilaitė  ir kviečia į savo studiją  Dloud Londone! 

Kvietimas:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai