Rugpjūčio 23, 2016
IDEALŪS ANTAKIAI. Kas yra microblading technika arba 6D antakiai ir kodėl tai taip populiaru?
© 123RF Stock Photo/Александр Савченко.

Tiesūs, išlenkti, smailėjantys, ploni, stori, tankūs ar vos matomi. Ne paslaptis, jog antakių forma gali kardinaliai pakeisti išvaizdą, todėl antakių tema visada sulaukia tiek daug dėmesio. Kai kurios merginos yra apdovanotos natūraliai tobulais antakiais, tačiau dauguma iš mūsų vis dėlto jaučia poreikį šiek tiek juos pakoreguoti, kad šie harmoningai derėtų su veido forma ir bruožais.

Šiuo metu itin daug kalbama apie microblading procedūrą ir 6D antakius. Tai pusiau permanentinio makiažo technika po kurios galima džiaugtis natūraliai atrodančiais, pilnesniais antakiais. Šią naujovę komentuoja microblading meistrė Brigita Baamran - III-ios vietos Tarptautinio Microblading čempionato (vykusio šiais metais Tarptautinės Konferencijos Vilniuje metu) nugalėtoja.

Microblading meistrė Brigita Baamran užtikrina, jog 6D yra pats geriausias sprendimas, norint turėti tankesnius antakius. Microblading meistrė Brigita Baamran užtikrina, jog 6D yra pats geriausias sprendimas, norint turėti tankesnius antakius.

Brigitos Baamran patarimais tikrai galima pasitikėti: Londone gyvenanti ir dirbanti lietuvė grožio subtilybių sėmėsi iš geriausių meistrų. Ji studijavo pas tokius garsius pusiau ilgalaikio makiažo profesionalus kaip Tunde Mehn, Liuciją Penkauskienę, Branco Babic, Agnę Svitinskaitę bei įgijo 4-o lygio anglišką mikropigmentacijos diplomą.

Brigitos microblading rezultatas: prieš ir po. Brigitos microblading rezultatas: prieš ir po.

“Microblading technika tikroviškai imituoja plonus antakių plaukelius, kurie yra ‘įpiešiami’ žemiausiame epidermio sluoksnyje - bazalinėje membranoje, - paaiškina meistrė. - Ši technika išrasta Azijoje ir dar kartais vadinama 6D, 3D ar plaukeline technika. Tai puiki procedūra skirta toms, kurios norėtų patobulinti ar paryškinti savo antakius”.

Rezultatas sugijus, prieš korekciją. Rezultatas sugijus, prieš korekciją.
Rezultatas sugijus, prieš korekciją. Rezultatas sugijus, prieš korekciją.
Brigitos microblading rezultatas: prieš ir po. Brigitos microblading rezultatas: prieš ir po.

Nuo permanentinio antakių makiažo ši technika skiriasi tuo, kad antakių koregavimas atliekamas vietoje permanentinio makiažo aparato naudojant į tušinuką panašų įrankį su adatomis maždaug 3 kartus plonesnėmis už tradicines (taip vadinamas ‘vienagales’) ilgalaikio makiažo adatas, todėl įpiešiami plaukeliai yra itin ploni. “Adatėlės prasiskverbia tik į viršutinį odos sluoksnį ir kiekvienas ‘plaukelis’ yra įpiešiamas atskirai, todėl spalva sugijus pakinta minimaliai ir išgaunamas vaizdas yra itin natūralus, - sako Brigita. – Ši procedūra labai pasitarnauja žmonėms, kenčiantiems nuo alopecijos, atliekantiems chemoterapijos kursą ar dėl kokių nors kitų priežasčių praradusiems savo plaukus, o taip pat, žinoma, ir tiems, kurie yra tiesiog nepatenkinti antakių forma. Klientės kurios neturi ar turi mažai savų antakių plaukelių šios procedūros rezultatais dažnai būna patenkintos labiausiai. Net ir joms microblading technika sukurti antakiai dažnai atrodo taip tikroviškai, jog klienčių draugai net nepastebi ir nesupranta, jog tai dirbtinai sukurti antakiai, o ne jų natūralūs”!

Rezultatas sugijus, prieš korekciją. Rezultatas sugijus, prieš korekciją.
Rezultatas sugijus, prieš korekciją. Rezultatas sugijus, prieš korekciją.

“Neseniai turėjau alopecija sergančia klientę, kuri po procedūros pareiškė, jog sprendimas ryžtis šiai procedūrai buvo vienas geriausių sprendimų jos gyvenime”, - pasakoja microblading profesionalė.

Londone gyvenanti lietuvė Brigita Baamran Tarptautiniame Microblading čempionate, vykusiame šiais metais Tarptautinės Konferencijos Vilniuje metu, užėmė trečią vietą. Londone gyvenanti lietuvė Brigita Baamran Tarptautiniame Microblading čempionate, vykusiame šiais metais Tarptautinės Konferencijos Vilniuje metu, užėmė trečią vietą.
Londone gyvenanti lietuvė Brigita Baamran Tarptautiniame Microblading čempionate, vykusiame šiais metais Tarptautinės Konferencijos Vilniuje metu, užėmė trečią vietą.
Londone gyvenanti lietuvė Brigita Baamran Tarptautiniame Microblading čempionate, vykusiame šiais metais Tarptautinės Konferencijos Vilniuje metu, užėmė trečią vietą.

Jeigu jūs jau įsivaizduojate, kokius skausmus teks iškęsti pasiryžus šiai procedūrai, nusiraminkite: prieš odą badant adatėlėmis, ji bus patepta nejautrą sukeliančiu kremu, todėl nieko nepajusite.

“Vienintelė priežastis kada aš nerekomenduočiau darytis microblading procedūros -  jeigu jūsų oda išskiria labai daug riebalų, - perspėja meistrė Brigita Baamran. - Jeigu tai jums neaktualu, 6D yra pats geriausias sprendimas, norint turėti tankesnius antakius net 18 mėnesių. Todėl pas specialistą reikės lankytis tik maždaug kartą į du metus”.

Jeigu norėtumėte daugiau informacijos šia tema rašykite, skambinkite: 07454422456 ; [email protected]; Brigitos puslapis Facebook’e: www.facebook.com/brigitmicroblading

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai