Lapkričio 2, 2021
Lietuvių odontologijos klinika Londone: kaip saugiai ir paprastai sukurti balčiausią šypseną?
CLINIC | DPC
CLINIC | DPC įsikūrusi Londono vakaruose, Fulham rajone.

Graži ir sveika šypsena yra labai svarbi bene visose mūsų gyvenimo srityse – smagioje draugų kompanijoje, svarbiame darbo susitikime, pasimatyme su mylimuoju... Besišypsodami mes tiesiame  kelius, užkariaujame širdis, atveriame sielas, dalinamės savo istorijomis ir drauge kuriame naujas.  

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad besišypsant organizmas išskiria endorfinus, kitaip vadinamus „laimės hormonais”, todėl atrodome jaunesni ir patrauklesni. Be to, sumažėja kraujo spaudimas ir stiprėja imunitetas. Kuo daugiau šypsomės, tuo labiau mums sekasi. Kelias baltesnės šypsenos link yra paprastas, greitas ir saugus! Londone ir Lietuvoje įsikūrusių odontologijos klinikų tinkle CLINIC | DPC galite pasirinkti Philips ZOOM balinimą ar balinimą kapomis. Prieš šią procedūrą rekomenduojame atlikti profesionalią burnos higieną, kad rezultatas būtų kuo geresnis ir tinkamai paruoštume dantis balinimui.  Profesionalūs klinikos burnos higienistai dirba kruopščiai ir sparčiai – nė nepastebėsite, kaip nušvis jūsų šypsena! 

Philips ZOOM balinimo sistemos privalumai 

Balinant šia sistema danties struktūra išlieka nepakitusi, o  organinės kilmės pigmentinės dalelės tampa šviesesnės. Taip pat nepažeidžiama emalio struktūra ir nesukeliama jo demineralizacija – kitaip sakant, emalio tirpimas, o tai labai svarbu dantų sveikatai. Maža to, ši procedūra ne tik nepakenkia, bet ir gydo –  balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo dantų paviršiaus mikroskopinius defektus, padidina emalio lygumą ir blizgesį bei sumažina dantų jautrumą. 

Philips ZOOM profesionali balinimo sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu, kuris aktyvuojamas ZOOM lempa. Visa procedūra trunka tik šiek tiek daugiau nei valandą. Puiki naujiena – naudojant Philips ZOOM, dantys gali būti išbalinami net aštuoniais atspalviais! ZOOM – tai viena saugiausių ir efektyviausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios efektyvumas patvirtintas moksliniais tyrimais (American Dental Association, 2010). 

Dantų balinimui namuose 

Dėl savo šypsenos svarbių dalykų galite nuveikti ir jūs patys. Po profesionalios dantų balinimo procedūros odontologo kabinete dantų balinimas gali būti tęsiamas namuose. Norime pabrėžti, kad prieš savarankišką dantų balinimą labai svarbu pirma šią procedūrą atlikti gydytojo kabinete, nes išsami konsultacija ir profesionalo atliktas balinimas yra puikus pagrindas tolimesnėms namų procedūroms.

ZOOM NiteWhite ir DayWhite – tai namų balinimo produktai, kuriuos galima naudoti kaip palaikomąją priemonę po dantų balinimo procedūros odontologo kabinete. Zoom NiteWhite ir Zoom DayWhite – tai vieninteliai dantų balinimo namuose produktai, kurių sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido. Šios balinimo gelio sudedamosios dalys mažina dantų jautrumą, saugo emalį ir suteikia dantims daugiau blizgesio.

Šventes pasitikite spindinčia šypsena!

Nuo lapkričio 1 dienos iki gruodžio 31 dienos CLINIC | DPC odontologijos klinikoje Londone Jūsų laukia specialus dantų balinimo pasiūlymas: dantų balinimas su Philips Zoom –  tik £350. DOVANA – profilaktinė burnos ir dantų apžiūra, kai gydymas atliekamas Clinic | DPC klinikoje.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai