Gegužės 21, 2024
Lietuvių bendruomenė Anglijoje kviečia į verslo pusryčius

Gegužės 30-ąją dieną Londone vyks Lietuvos Komercijos Rūmų Jungtinėje Karalystėje (LCCUK) organizuojami Verslo pusryčiai ir naujų narių inauguracija. 

Nesvarbu, ar esate ilgametis verslininkas, ar tik pradedate savo verslo kelionę, LCCUK Verslo pusryčiai ir naujų narių inauguracija yra puiki proga pasisemti naujų žinių, užmegzti vertingus kontaktus ir tapti aktyvia bendruomenės dalimi. 

Programos akcentai

Susipažinimas su LCCUK nariais ir naujų narių inauguracija: Renginio metu turėsite galimybę susitikti su esamais LCCUK nariais ir užmegzti naudingų pažinčių, kurios gali atverti naujas verslo galimybes. Renginio metu taip pat vyks naujų narių inauguracija.

Įkvepiantys pranešimai: Klausysitės pranešimų iš savo sričių ekspertų, kurie pasidalins vertingomis įžvalgomis ir patarimais, kaip sėkmingai plėtoti verslą Jungtinėje Karalystėje.

Verslo patirties pasidalijimas: Dalyviai galės pasidalinti savo verslo patirtimi ir iššūkiais bei pristatyti savo veiklą platesnei auditorijai.

Naujausios verslo galimybės: Sužinosite apie naujausias verslo galimybes ir tendencijas Jungtinėje Karalystėje, kurios padės jūsų verslui augti ir klestėti.

Renginio vieta ir laikas

Gegužės 30 d., 2024 nuo 10.30 val.
Champagne Route, 30 Gauging Sq, Londonas E1W 2AE

Renginio kaina LCCUK nariams – £25 
Pirkti čia: https://buy.stripe.com/7sIg0m1Fd84rf7y7ss

Svečiams – £35
Pirkt čia: https://buy.stripe.com/3csg0m4RpesP7F6dQR

Į kainą įskaičiuota: 3 val. networking renginys, verslo pusryčiai, kava, arbata, vanduo.

Daugiau informacijos ir registracija: lccuk.uk/event

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai