Gegužės 21, 2024
Clerkenwell Design Week Londone: interjero dizaino renginyje susitiks ir lietuviai
Foto: Clerkenwell Design Week.

Londone vykstantis Clerkenwell Design Week (CDW) yra vienas iš svarbiausių renginių interjero dizaino pasaulyje, pritraukiantis tiek profesionalus, tiek entuziastus iš viso pasaulio. Tai trijų dienų trukmės šventė, skirta interjero dizaino inovacijoms, kūrybiškumui ir bendradarbiavimui. Renginys tradiciškai vyksta Clerkenwell rajone, kuris garsėja savo kūrybiniu ir architektūriniu paveldu. Šiais metais interjero dizaino savaitės proga organizuojamas ir lietuvių susitikimas. 

Renginį organizuoja naujai besikurianti, interjero dizainerius ir kūrėjus subursianti bendruomenė Dizaino Spiečius. Renginyje dalyvaus ir didžiausi Lietuvos ąžuolo grindų, ąžuolo durų, ąžuolo laiptų gamintojai Ecohardwood.

Pasak Dizaino Spiečiaus, ši savaitė - puiki proga apžiūrėti naujausias dizaino tendencijas, užmegzti ryšius su kitais kūrėjais ar aptarti nuveiktus projektus. "Ta proga, nusprendėme suburti tautiečius porai valandėlių, susipažinti prie kavos puodelio ir vėliau drauge apsilankyti keliuose CDW renginiuose", - rašoma Dizaino Spiečiaus kvietime. Lietuvių interjero dizainerių, architektų, statybų industrijos atstovų susitikimas įvyks trečiadienį, gegužės 22 d., nuo 12 val. Susitikimo vieta - Champagne Route. Užsirezervuoti nemokamus bilietus ir gauti daugiau informacijos galite čia >>> 

Clerkenwell Design Week istorija ir reikšmė

Clerkenwell Design Week pirmą kartą buvo surengta 2009 metais ir nuo tada kasmet sulaukia didelio susidomėjimo. Šis renginys tapo platforma, kurioje susitinka interjero dizaineriai, architektai, gamintojai ir dizaino entuziastai, kad galėtų pasidalinti savo idėjomis, susipažinti, sužinoti apie naujausias tendencijas ir pasisemti įkvėpimo. Clerkenwell, kaip renginio vieta, nėra atsitiktinė – šis rajonas laikomas vienu iš didžiausių dizaino ir architektūros centrų ne tik Londone, bet ir visame pasaulyje.

Pagrindiniai renginiai

Clerkenwell Design Week siūlo daugybę renginių, pradedant nuo dizaino parodų, seminarų, kūrybinių dirbtuvių iki diskusijų ir vakarinių renginių. Kiekvienais metais CDW pristato keletą pagrindinių zonų:

  • Showrooms: Tai vieta, kurioje dizaino kompanijos pristato savo naujausius produktus ir inovacijas. Tai puiki galimybė susipažinti su naujovėmis baldų, apšvietimo, tekstilės ir kitose dizaino srityse.

  • Installations: Kūrybiniai projektai, kurie transformuoja miesto erdves, suteikdami joms naują prasmę ir formą. Šios instaliacijos dažnai kviečia lankytojus interaktyviai dalyvauti ir patirti dizainą.

  • Talks and Workshops: Seminarai ir diskusijos su pasaulinio lygio dizaineriais ir architektais, kurie dalijasi savo patirtimi ir įžvalgomis. Tai puiki proga sužinoti apie naujausias dizaino tendencijas ir technologijas.

  • Pop-up Shows: Laikinos parodos ir parduotuvės, kuriose galima įsigyti unikalių dizaino kūrinių ir susipažinti su jaunaisiais dizaineriais.

Tvarumo tema

Pastaraisiais metais tvarumo tema tapo vienu iš svarbiausių aspektų interjero dizaino pasaulyje, ir Clerkenwell Design Week nėra išimtis. Daugelis parodų ir instaliacijų skiria dėmesį ekologiškiems sprendimams, perdirbamų medžiagų naudojimui ir energijos taupymo technologijoms. 

Clerkenwell Design Week šiais metais vyksta gegužės 21 - 23 dienomis. Rasti daugiau informacijos galite čia: www.clerkenwelldesignweek.com/whats-on

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai