Birželio 6, 2017
Londonietės Estos Galgatavičiūtės kulinarinė knyga - perkamiausia Lietuvoje

Nors metai dar tik įpusėjo, elektroninės parduotuvės „Knygų klubas“ vadovė Vitalija Matusevičienė sutiko pasidalinti perkamiausių šių metų knygų topu. Perkamiausia 2017-ųjų knyga – Estos Galgatavičiūtės sveikos mitybos vadovas „Valgau be sąžinės graužimo“. Pasak V. Matusevičienės, tai – šių metų bestseleris. 

Pirmame perkamiausių knygų penketuke atsidūrė ir Clarissa Pinkola Estes knyga „Bėgančios su vilkais“, Kristinos Sabaliauskaitės „Silva rerum IV“, garsiausio pasaulio burtininko nuotykius tęsiantis kūrinys „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys“ bei iš perkamiausių knygų topo Lietuvoje jau daug metų neiškrentantis Laurent Gounelle romanas „Dievas visada keliauja incognito“.

1. Valgau be sąžinės graužimo (Esta Galgatavičiūtė).
2. Bėgančios su vilkais (Clarissa Pinkola Estes).
3. Silva rerum IV (Kristina Sabaliauskaitė).
4. Dievas visada keliauja incognito (Laurent Gounelle).
5. Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys (J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne).
6. Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės (Aušra Kurienė).
7. Meilės ir karo dainos. Deverilų šeimos saga. 1 knyga (Santa Montefiore).
8. Diena, kai išmokau gyventi (Laurent Gounelle).
9. Jis (Rūta Vanagaitė).
10. Kiborgų žemė (Dovydas Pancerovas).

V. Matusevičienės teigimu, nepaisant nusistovėjusių tendencijų, trys knygos išlieka nuolat perkamos ir į topą vis sugrįžta. 

„Perkamiausios „Knygų klubo“ lankytojų knygos paprastai būna dramos ar tikros istorijos, tad į topus visuomet patenka S. Montefiore, J. Picoult, M.H. Clark, D. Chamberlain, I. Allende ar L. Gounnelle autorių knygos. Kita vertus, yra trys knygos, kurios nuolat sugrįžta į topus ir išlieka perkamiausių dešimtukuose metų metus: „Dievas visada keliauja incognito“, „Bėgančios su vilkais“ ir „Mažasis princas“, – išskiria V. Matusevičienė. 

Anot V. Matusevičienės, išsirinkti mėgstamą knygą galima ne vien remiantis perkamiausių kūrinių topais, bet ir kitų skaitytojų rekomendacijomis. 

„Šalia perkamiausių knygų topų svetainėje pateikiame kitų skaitytojų rekomenduojamų knygų sąrašą, kurį sudaro vien daug teigiamų atsiliepimų turinčios knygos. Tenka pastebėti, kad šiuo metu perkamiausių knygų tope karaliaujanti knyga „Valgau be sąžinės graužimo“ yra ir itin rekomenduojama pačių skaitytojų. Taip pat daug rekomendacijų ir teigiamų atsiliepimų turi itališkas E. Ferrante romanas „Nuostabioji draugė“ – pirmoji ciklo „Neapolietiška saga“ dalis“, – teigia V. Matusevičienė. 

„Knygų klubas“, pirmoji oficiali knygų skaitytojų bendruomenė ir internetinis knygynas Lietuvoje, veiklą pradėjo 2003 m. Šiuo metu jis vienija daugiau kaip 100 000 narių, kurie informuojami apie knygų naujienas, turi galimybę įsigyti knygų pigiau ir pabendrauti su mėgstamais autoriais. „Knygų klubas“ priklauso „Alma littera“ įmonių grupei.

Interviu su Esta: www.londoniete.lt/article/valgau-be-sazines-grauzimo

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai