Vasario 12, 2024
Karalius Charlesas III po vėžio diagnozės dėkoja gera linkintiems žmonėms

Jungtinės Karalystės karalius Charlesas III (Karolis III) šeštadienį savo pirmame pareiškime po netikėtų naujienų apie jam diagnozuotą vėžį išreiškė padėką gera linkintiems žmonėms.

Bakingamo rūmai pirmadienį paskelbė, kad Charlesas III pradėjo gydymo kursą, bet nenurodė, kokio tipo vėžys jam buvo nustatytas.

„Norėčiau išreikšti savo nuoširdžiausią padėką už daugybę paramos žinučių ir gerų palinkėjimų, kurių sulaukiau pastarosiomis dienomis“, – pareiškime visuomenei rašė monarchas.

„Kaip žino visi tie, ką paveikė vėžys, toks malonus rūpestis yra didžiausia paguoda ir padrąsinimas“, – pridūrė jis.

Pareiškimas paskelbtas 75 metų karaliaus interneto svetainėje ir karališkosios šeimos oficialiajame puslapyje socialinės žiniasklaidos platformoje „X“.

Charlesas III pažymėjo, jog lygiai taip pat padrąsina pranešimai, kad jo diagnozės viešas paskelbimas padėjo didinti visuomenės informuotumą ir nušviesti visų organizacijų, kurios remia vėžiu sergančius žmones ir jų šeimas Jungtinėje Karalystėje ir pasaulyje, darbą.

„Visą gyvenimą žaviuosi jų nepaliaujamu rūpesčiu ir pasiaukojimu, o šį susižavėjimą dar labiau padidino mano paties asmeninė patirtis“, – rašė jis.

Britanijos Nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS) šią savaitę paskelbė, kad po karaliaus diagnozės internete aktyviau ieškoma informacijos apie ligą.

Charlesas III gydymosi laikui atsitraukė nuo viešų pareigų ir šiuo metu yra apsistojęs užmiesčio rezidencijoje Sandringame, Anglijos rytuose.

Jis toliau vykdo tam tikras administracines pareigas ir šią savaitę telefonu surengė tradicinę audienciją ministrui pirmininkui.

Bakingamo rūmai neatskleidė, kokia vėžio forma serga karalius, tačiau teigė, kad tai nesusiję su neseniai atliktu gydymu nuo gerybinės prostatos ligos.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai