Liepos 7, 2019
Princas Harry ir Meghan privačioje ceremonijoje pakrikštijo sūnų Archie
Foto: Chris Allerton /©️SussexRoyal.

Gegužės pradžioje gimęs princo Harry (Hario) ir Meghan (Megan) pirmagimis Archie (Arčis) šeštadienį buvo pakrikštytas Vindzoro pilies koplyčioje per privačią ceremoniją, kurioje dalyvavo tik artimiausi poros žmonės.

Kūdikis – septintasis žmogus eilėje į britų sostą – buvo aprengtas karališkojo krikšto drabužėlio, 1841 metais pasiūto karalienės Victorios (Viktorijos) dukters krikštynoms, kopija, su kuria karališkieji kūdikiai krikštijami pastaruosius 11 metų.

Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby (Džastinas Velbis) dviejų mėnesių Archie pagal tradiciją pakrikštijo Jordano upės vandeniu, pasinaudojęs sidabrine Lelijų krikštykla – karališkosios šeimos relikvija.

Sasekso kunigaikščiai savo paskyrose socialiniuose tinkluose paskelbė dvi nuotraukas, kuriose pirmą kartą matyti visas jų sūnelio veidukas.

Vienoje šių nuotraukų porą ir kūdikį supa artimiausi giminaičiai, o kitoje Harry ir Meghan laiko sūnų ant rankų.

Foto: Chris Allerton /©️SussexRoyal. Foto: Chris Allerton /©️SussexRoyal.
Foto: Chris Allerton /©️SussexRoyal. Foto: Chris Allerton /©️SussexRoyal.

Nuotraukas padarė mados fotografas Chrisas Allertonas (Krisas Alertonas), kuris pernai taip pat fotografavo Harry ir Meghan vestuves.

Šeimos nuotraukai drauge pozavo Meghan motina Doria Ragland (Dorija Ragland), Harry brolis Williamas (Viljamas) su žmona Kate (Keit), princų tėvas Charlesas (Čarlzas) su žmona Camilla (Kamila) ir velionės Harry ir Williamo motinos, Velso princesės Dianos seserys.

Archie krikštatėvių vardų Harry ir Meghan nepaskelbė.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai