Lapkričio 23, 2018
Londonietė rekomenduoja. Renginiai Londone šį savaitgalį (lapkričio 23 – 25 d.)
© Foto: Unsplash @kajhinkson.

Žinote ar organizuojate renginį, rašykite [email protected]

Tradicinis Kalėdų labdaros vakaras
Lapkričio 23 d.
Londono lietuviai ir jų svečiai susirinks garsiajame The Savoy viešbutyje tradiciniam Kalėdų labdaros vakarui. Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos dviems labdaros organizacijoms: Gelbėkit Vaikus ir Vyrų Fondui. Graži tradicija, gražus vakaras. Prisijunkite ir pakvieskite anglakalbius draugus. Daugiau info >>>

Kalėdų stebuklai
Jau dabar
Aplankykite šią savaitę duris atvėrusias ir dekoracijas įžiebusias kalėdiškas Londono lokacijas: gausybę užsiėmimų ir pramogų siūlantį Winter Wonderland Hyde parke, milijonu lempučių pasidabinusius Karališkuosius botanikos sodus, mažiesiems ypač patiksiantį ZSL Londono zoologijos sodo šviesų taką ir pačioje Londono širdyje įkurtą elegantišką The Royal Exchange. Daugiau info  Londonietės kalėdiniame gide >>>

EFG Londono džiazo festivalis
Lapkričio 16–25 d.
Melomanų dėmesiui! Gyvų džiazo pasirodymų renginys EFG London Jazz Festival artėja prie pabaigos. Nepraleiskite progos išgirsti talentingus scenos naujokus ir pasaulyje pripažintus džiazo atlikėjus. Šį savaitgalį klausytojų lauks: Džiazas mažiesiems ir jų tėveliams („Jazz for Toddlers“, penktadienį ir šeštadienį, renginys nemokamas), nemokami Empirical Pop-up Jazz Lounge koncertai Old Street Tube stotyje (penktadienį ir šeštadienį), plačiajai publikai skirtas nemokamas JazzWorks koncertas (šeštadienį), taip pat jaunieji talentai Monty Alexander & Tomorrow's Warriors (sekmadienį) ir Melody Gardot (sekmadienį) bei daugybė kitų. Vieta: įvairios lokacijos Londone. Koncertų kainos įvairios, yra ir nemokamų. Daugiau informacijos: efglondonjazzfestival.org.uk.

Eat & drink festivalis
Lapkričio 21–25 d.
Kulinarijos entuziastai, naujų skonių ieškotojai – visi laukiami maisto ir gėrimų festivalyje Olympia parodų centre. Praktiniu būdu išmoksite naujus ir patobulinsite senus receptus, sužinosite, kaip derinti maistą ir gėrimus, bei galėsite įsigyti šviežių, kokybiškų ingredientų. Bilietai £19–£21. Vieta: Olympia (Hammersmith Rd, Hammersmith W14 8UX). Daugiau informacijos: eatanddrinkchristmaslondon.com.

Seen and Heard: Victorian Children in the Frame
Nuo lapkričio 23 d.
Viktorijos laikų gerbėjai ir istorijos maniakai kviečiami į naujausią Guidhall meno galerijos parodą, kurioje eksponuojami darbai, vaizduojantys vaikystę XIX amžiuje. Ekspozicijoje bus tyrinėjamos šių paveikslų atsiradimo aplinkybės ir jų problematika. Bilietų kaina iki £8. Vieta: Guildhall Art Gallery. Daugiau informacijos: cityoflondon.gov.uk/Victorian-Children-in-the-Frame.

Camden Rocks
Lapkričio 24 d.
Ar jau pasiilgote vasaros? Ar trūksta pašėlusių muzikos festivalių? Šį šeštadienį Camden Rocks tai, ką įdomiausio gali pasiūlyti festivaliai, patalpina į atšiauriam lapkričio orui tinkamą erdvę visai dienai rokenrolo. Black Sixteen, Chasing Ghosts, Fire Red Empress, The Silver Bayonets, Imaginary Dreamers ir daugybė kitų lauks spalvingajame Camden'e. Nuo 13:30 val. Vieta: The Monarch (Camden). Bilietai £9: camdenrocks.seetickets.com/event/camden-rocks.

Ekskursija po Southbank Centre
Lapkričio 24 d.
Kuo panašūs Royal Festival Hall ir kiaušinių dėžutė? Atsakymą į šį klausimą ir daugybę kitų sužinosite ekskursijoje po Southbank centrą – vieną populiariausių kultūrinių erdvių visoje Jungtinėje Karalystėje. Ekskursijos gidai žada ne tik aprodyti nuo lankytojų akių paslėptus užkulisius, bet ir atskleisti, kada čia vyko Eurovizija. 18 val. Bilietai £13. Daugiau informacijos: southbankcentre.co.uk.

Party like it's 1999
Lapkričio 24 d.
Spice Girls grįžta į scena, tad pats laikas bent vienam vakarui sugrįžti į paskutinįjį praeito amžiaus dešimtmetį. 1999 metų temos vakarėlis Londono centre primins senas dienas, kai džinsai buvo derinami su džinsiniais marškiniais, o muzikos viršūnes okupavo Backstreet Boys, Britpopsas ir Nirvana. Nuo 22 iki 2 val. Įėjimas nemokamas, tačiau greitesniam įėjimui galima išankstinė rezervacija. Vieta: Drink, Shop & Do (KIng's Cross). Daugiau informacijos: drinkshopdo.co.uk/whats-on.

Lord Mayor oro balionų regata
Lapkričio 25 d.
Nuostabus penkiasdešimties didžiulių oro balionių reginys, skirtas labdaros tikslams, šio sekmadienio rytą pakils virš Londono centro. Ką svarbu žinoti? Venkite Battersea parko, geriausi vaizdai bus matomi iš vakarinės upės pusės, šalia šiaurinio Enbankment. Jeigu oras leis, skraidantys balionai pakils virš Londono akies, Parlamento rūmų, Shard ir Tower tilto, tad pasiruoškite fotoaparatus. Nuo 07:30. Daugiau informacijos: balloonregatta.com.

Muziejų parduotuvių sekmadienis
Lapkričio 25 d.
Nacionalinė Museum Shop Sunday suvienys daugiau nei trisdešimt Londono muziejų, galerijų ir lankytinų vietų suvenyrų parduotuves. Lankytojai kviečiami į specialius renginius, degustacijas, knygų autografų dalijimus bei pasinaudoti specialiomis nuolaidomis. Puiki proga nupirkti originalias kalėdines dovanas! Daugiau informacijos: acenterprises.org.uk/museum-shop-sunday.

Tropinė konservatorija
Lapkričio 25 d.

Barbican Centre, CREDIT Max Colson.
Barbican Centre, CREDIT Max Colson.

Tie, kas sako, kad Londone galima rasti visko, tikrai neperdeda. Pasiilgusiems karštos vasaros ir vešlios žalumos duris atveria tropinis miškas sostinės viduryje – Barbican konservatorija. Atidaromas tik sekmadieniais, stiklinis pastatas nuo londonietiško oro saugoja du tūkstančius rūšių medžių, augalų, taip pat ir žuvų. Norintys gali užsirezervuoti net ir popietinę arbatėlę. Nuo 12 iki 17 val. Įėjimas nemokamas. Vieta: Barbican (Silk St, EC2Y 8DS). Daugiau informacijos: www.barbican.org.uk.

Month of Sundays festivalis
Lapkričio 25 d.
Šį sekmadienį vyks paskutinis Month of Sundays festivalio renginys. Tai – išskirtinė galimybė aplankyti didingąjį The Royal Opera House ir išvysti pasaulinio lygio pasirodymus už simbolinius £5. Paskutinę dieną mažų ir didelių lankytojų lauks Alisa ir Skrybėlius, gyvi Royal Opera Chorus, Youth Oper Company ir The Royal Ballet School pasirodymai, perkurta La Traviatta, legendinių baleto šokėjų balsai ir daugybė kitų pramogų. Vieta: Bow Street, Covent Garden WC2E 9DD; Daugiau informacijos: https://www.roh.org.uk/functions/month-of-sundays-festival.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai