Balandžio 16, 2019
Garsiąją Liberty parduotuvę sužavėjusi lietuvė pristato darbų parodą Anglijoje
DOVILĖ ILEVIČIŪTĖTekstas: DOVILĖ ILEVIČIŪTĖ
© foto: LAURA VI PHOTOGRAPHY.

Liberty laikoma viena iš gražiausių parduotuvių Londone ir garsėja pasakiškais audinių raštais. Pačiame Londono centre įsikūręs Tudoro stiliaus pastatas ne mažiau įspūdingas nei viduje siūlomos prekės. Kokybę, stilių, išskirtinumą ir unikalumą vertinantys pirkėjai čia gali įsigyti ir RŪTOS BARTKEVIČIŪTĖS kūrinių. Lietuvė keramikė įveikė 9500 menininkus ir tapo viena iš trijų konkurso Liberty Open Call nugalėtoja. 

„Kai įdedi visą save, savo laiką, meilę, žinias ir įgūdžius - nepasisekti negali“, - įsitikinusi Rūta. Liberty lentynose puikuojasi apie 12 lietuvės darbų. Nuo £300 iki £550 kainuojančios molinės lėkštės ir vazos, kaip sako pati menininkė, tarsi maži ryškiaspalviai pasauliai, mini istorijos, kurių raštus įkvėpė ne tik Hyde parke čirpiančios papūgėlės, bet ir Lietuvos gamta, senovės baltų, ypač gyvybės medžio, simboliai. Ypatingai akcentuojamos gyvenimo ciklo, gamtos, harmonijos, meilės ir laimės temos. Galima sakyti, kad namuose, kuriuos puošia Rūtos menas, gyvuoja amžinas pavasaris.

Foto: Laura Vi Photography. Foto: Laura Vi Photography.

Paskaityti interviu su Rūta galite čia >>>>>

Šį pavasarį turite galimybę aplankyti keramikės parodą, pavadinimu Adventures in Colour (Spalvų nuotykiai). Lietuvės darbai eksponuojami šalia žymaus škotų tapytojo ir muzikanto Alan Davie kūrinių. Rūtos Bartkevičiūtės keramikos paroda Adventures in Colour vyks iki gegužės 5 d., 2019. Lankytojai kviečiami susitikti su menininke balandžio 27 d. Įėjimas nemokamas, adresas: Hertford Arts Hub, The Old Brewery, Hartham Lane, Hertford SG14 1QW. Daugiau info čia >>>>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai