Vasario 3, 2016
Londono vakarėlyje išgirsite ir talentingus lietuvius
Organizatorių pranešimas

Vasario 21 d., 2016, Number 90 Bar & Kitchen, Main Yard, 90 Wallis Rd, London E9 5LN. Nuo 19 val. Bilietai - £5, įsigyti prie įėjimo.

Londone netrukus įvyks vakarėlis, kuriame išgirsite ir talentingus lietuvius.

Specialiai šiam vakarui iš Lietuvos atvyksta grupė MaNNazz, kuri prisijungs prie dueto Chilling in Chile. Po pasirodymo atmosferą toliau kaitins bei iki pat ankstaus ryto plokštelėms ilsėtis neleis Bo.

MaNNazz - tai interpretacinės šiuolaikinės elektroninės muzikos atlikėjai, kuriantys modernią elektroninę mozaiką, kurioje esama nemažai „ambient“, „drum&bass” bei “atmospheric” muzikos elementų. Pagrindinis šio elektroninės muzikos dueto išskirtinumas yra tas, kad visi garsai yra įrašinėjami gyvai (Live Looping), tad pasirodymo metu visi turi galimybę ne tik mėgautis muzika, bet ir gyvai stebėti kaip ji gimsta. Muzikantai anaiptol nėra naujokai scenoje. Viena iš šio dueto atstovių yra talentingoji vokalistė bei dainų autorė ir atlikėja Kami (Kamilė Kielatė), jau 13 metų muzikuojanti profesionalioje scenoje, praeityje dirbusi su įvairių žanrų atlikėjais, tokiais kaip Vilius Tamošaitis žinomas Gerai Gerai pseudonimu. Antrasis dueto narys Bogis (Bogdan Sienkievič) yra daugkartinis beatbox čempionatų nugalėtojas, bei Beatbox Family narys, šiuo metu taip pat aktyviai koncertuojantis su Vilnius Massive.

Chilling in Chile – tai dviejų ugningų atlikėjų duetas, kurie savo pasirodymus visada atlieka gyvai. Nors šis duetas gyvuoja dar tik metus, tačiau dėl savo pasirodymų jau yra teigiamai vertinamas ne tik centrinio Londono baruose, bet ir yra kviečiamas pasirodyti ir kitose šalyse. Šį duetą sudaro dainininkė, dainų autorė, stilistė bei šiaip pasiutusi mama S’alna (Alna Katinaite, Lietuva) ir fotografas bei verslininkas grojantis gitara Diego (Nene, Kolumbija).

Bo – žmogus, muzikos virtuvėje besisukantis jau dešimtį metų. Muzika bei renginių organizavimas – neatsiejama jo gyvenimo dalis ir hobis. Jis yra grojęs populiariausiuose Londono klubuose, tokiuose kaip Ministry of Sound, Pacha, Proud 2 (ex Matter, O2 arena), Hidden Club ir daugelyje kitų. Taip pat Bo organizuojami vakarėliai vyko Bar & Co laive, paplūdimiuose ir įvairiuose baruose bei klubuose. Talentingasis muzikantas  įkvėpimo semiasi iš House muzikos stiliaus ir tikimės, kad savo pasirodymu jus sužavės įkvepiančiais vokalinės House muzikos garsais. 

Vasario 21 d., 2016, Number 90 Bar & Kitchen, Main Yard, 90 Wallis Rd, London E9 5LN. Nuo 19 val. Bilietai - £5, įsigyti prie įėjimo. Daugiau info: https://www.facebook.com/events/955958824483928/

Raktažodžiai: KoncertasRenginiai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai