Liepos 18, 2015
Gražiausi ir nuošaliausi Cornwallio paplūdimiai
Barbora Grigaliūnaitė
Anglijoje gausu fantastiškų paplūdimių, tačiau dauguma gražiausių yra Cornwallyje.

Norėdami surasti šiuos atokius, tačiau pasakiško grožio paplūdimius, turėsite paplušėti. Teks lipti uolomis, bristi per vandenį ar netgi laukti vandenyno atoslūgio. Tačiau jei pasiryšite ir vis dėlto nuvyksite, „Londonietė” prižada, kad nesigailėsite, o laukinės gamtos grožis tikrai nustebins.

Gwynver paplūdimys

Dažnai turistų nepastebėta, plati auksinio smėlio pakrantė įsikūrusi piečiausiai Anglijije nutolusiame taške Land’s End (liet. Žemės galas). Esantis kitoje pusėje nuo turistų pamėgtos Sennen įlankos, paplūdimys tikrai nenusileidžia patrauklumu. Ši nuostabi pakrantė – puikiai izoliuota. Panorus aplankyti tualetą ar parduotuvę teks sulaukti atoslūgio.

Soar Mill įlanka

Geriausias laikas aplankyti šį nuošalų paplūdimį – saulėlydis. Saulei leidžiantis įsitaisykite ant smėlio ir grožėkitės šiltais tarp uolų bei vandens žaidžiančiais šešėliais. Jei žinote apie šį jaukų, uolų apsuptą palūdimį, jį pasieksite lengvai. Tačiau „Londonietė” siūlo leistis į mažą nuotykį ir pasivaikščioti aplinkinėmis laukinėmis uolėtomis pakrantėmis.

Lapės įlanka

Platus auksinio smėlio paplūdimys, perskirtas midijomis nusėtų uolienų juostos, vietinių nuo seno vadinamas Lapės įlanka. Šis paplūdimys yra visiškai nepasiekiamas potvynio metu. Tad, jei norite kažką tikrai nustebinti, tai puiki ir intymi vieta romantiškiems pasimatymams. 

Diggory's Island Sand

Šis nuostabaus grožio nuošalus paplūdimys pasiekiamas tik vandens atoslūgio metu. Jis puikiai tinkamas, maudynėms, nardymui ar banglentėms. Norėdami aplankyti šį šviesaus aukso spalvos smėlio paplūdimį, teks leistis į trumpą, bet įtemptą kelionę, kurios metu patariama būti itin atsargiems ir nesusižeisti į uolienas. Puikiai vieta aštrių potyrių mėgėjams. 

Housel įlanka

Stačių uolų apsuptas ypatingo grožio paplūdimys tikrai netinka šeimoms su vaikais ar silpnesnio fizinio pasirengimo žmonėms. Čia patekti išties sunku, o potvynio metu gali būti ir pavojinga. Tačiau, jei pasiryšite, tikrai nesigailėsite, nes iš šios atokios vietovės atsiveria nuostabūs vaizdai.

Raktažodžiai: PaplūdymiaiCornwall

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai