Sausio 23, 2017
Su raukšlėmis ir akne grožio terapeutė pataria kovoti ir iš vidaus
NATALIJA VORONINA
Grožio terapeutė Oksana Lipkina ragina po procedūrų prižiūrėti savo odą, nes neretai odos problemos atkeliauja dėl netinkamos vidaus organų sveikatos, hormonų pokyčių, streso, miego ar poilsio trūkumo ir netgi šaltojo sezono, kai organizmas reikalauja papildomo vitamino D.

Planuotam pusmečiui į Jungtinę Karalystę atvykusi grožio terapeutė Oksana Lipkina šalies sostinėje skaičiuoja jau aštuntus metus. Kaip ir dažną tautietį, Londonas įtraukė į savo sūkurį kur kas stipriau nei tikėtasi.

Vilniaus kolegijoje, Medicinos fakultete Visuomenės sveikatos bakalauro studijas baigusi lietuvė savo veiklai išliko ištikima ir jau septynerius metus dirba „Beauty Lounge. Green“ grožio salone Rytų Londone bei teikia paslaugas specialiai įrengtame kosmetologijos kabinete. Profesionalios įrangos „Weyergans“ iš Vokietijos pagalba, kosmetikos kompanijų „Holy Land“, „Skin Tech“, „Christina“ produktų   ir nuolat atnaujinamų žinių dėka Oksana ištiesia pagalbos ranką daugybei moterų bei pripildo jų kasdienybę pasitikėjimu savimi.

Ir nors grožio terapeutė teikia ir mikropigmentacijos bei lūpų putlinimo hialurono rūgšties injekcijomis paslaugas, aktualiausia šiuo metu yra mezoterapija – unikali medicinos metodika (dažniausiai atliekama veido, kaklo, dekoltė srityse), kuri veiksmingai atjaunina ir pagražina odą bei padeda spręsti įvairias jos problemas.

„Mezoterapija galima mikroinjekcijų, kai į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos, arba elektroporacijos procedūrų („mezoterapija be adatų“ – gydomosios kosmetologijos inovacija), pagalba. Ir nors pirmu atveju rezultatas pastebimas iš karto, dažniau klientėms siūlau antrąjį, modernesnį variantą, kadangi tokiu būdu išvengiama skausmo“, – patirtimi dalinasi specialistė.

Tuo pačiu Oksana pridūria, kad elektroporacijos procedūrų pranašumas ir tas, kad šiuo metodu rekomenduojama naudotis nuo 25-erių metų amžiaus, kai tuo tarpu mikroinjekcijomis – nuo 30-ties. Tai aktualu todėl, kad didelis, ypač miesto, užterštumas, nesubalansuota mityba bei netinkama odos priežiūra šiomis dienomis kankina vis jaunesnes moteris.

Efektyvi pagalba kovai su raukšlėmis ir akne

„Grožis iš vidaus“ – pagal šį principą optimaliam aktyviųjų medžiagų įsiskverbimui į veido ir kūno odą „Weyergans“ sukūrė „Meso Care“. Rezultatą lemia platus spektras preparatų: nuo hialurono rūgšties iki vitaminų, baltymų ir biologiškai aktyvių serumų. Taip stiprinamas odos tonusas, gydomos strijos, mažinamas poodinis riebalų sluoksnis bei raukšlės. Antroji „Meso Care“ programa – „Меsо liftingas“, vadinamoji veido mankšta, yra skirta stiprinti veido odą, šalinti raukšles.

Šiais būdais atnaujinama vidinė odos struktūra, suteikiamas stangrumas, oda tampa skaistesnė ir lygesnė, o teigiami pokyčiai išlieka iki šešių mėnesių. Tuomet įprastai siūloma pakartoti penkių procedūrų kursą.

Oksanos teikiamos mezoterapijos procedūros taip pat veiksmingai gydo ir opią, bet kokiame amžiuje galinčią užklupti odos ligą – aknę. Grožio terapeutė ir čia renkasi ne mechaninį, o mažiau populiarų, cheminį, odos valymą, kurio metu naudoja profesionalius, gydymui pritaikytus aukščiau minėtų kompanijų produktus, efektyviai kovojančius su aknės sukeltais padariniais.

„Visų pirma reikia chemiškai gydyti patį uždegimą, neliesti veido, kad aknė dar labiau neišplistų, ir tik tuomet, jeigu to reikia, imtis mechaniško valymo. Yra specialūs būdai, padedantys apsisaugoti nuo randelių atsiradimo, jeigu visgi jų nepavyksta išvengti, tuomet naudoju tam tikras pylingų procedūras, padedančias atnaujinti odą“, – teigia Oksana.

Aknės gydymas kiekvienai klientei yra labai individualus, tačiau maksimalus procedūrų skaičius tesiekia šešis vizitus, kurių metu specialistė ne tik nugali uždegimą ir sugrąžina veidui švytėjimą, bet ir padeda pasirinkti odai geriausiai tinkančius produktus bei suteikia galimybę jų įsigyti.

Grožio terapeutė ragina po procedūrų prižiūrėti savo odą, nes neretai odos problemos atkeliauja dėl netinkamos vidaus organų sveikatos, hormonų pokyčių, streso, miego ar poilsio trūkumo ir netgi šaltojo sezono, kai organizmas reikalauja papildomo vitamino D. Taipogi jeigu kankina nuolatinės odos problemos, rekomenduojama išsitirti kraują – tyrimų rezultatai atskleistų, ko trūksta organizmui.

Susisiekti su grožio specialiste Oksana Lipkina dėl teikiamų paslaugų galite paspaudę ant šios nuorodos ir parašę žinutę: https://goo.gl/1YhREo


*Šis straipsnis yra reklaminis. Už jo turinį ir siūlomas paslaugas Londonietės redakcija neatsako.  

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai