Spalio 15, 2017
Su šlepetėmis – į vakarėlį. Mada nebijančioms, ką žmonės pasakys
parengė MAKE ME STYLISH ir LONDONIETĖ
Foto: Boden.

Su šlepetėmis – į gatvę. Ir ne tik į vietinę Tesco pieno, bet ir kavos su drauge, restoranus, netgi vakarėlius ar prabangius priėmimus. O taip, mielosios, kaip ir makiažo tendencijos šiuo metu yra karščiausios ‘tarsi nepasidažiusi’, taip ir mūsų spintose karaliauja ‘dressed down’ mados. Mes tai tik džiaugiamės, nes juk taip patogu! Įlendi į pižamą (apie šią madą parašysime kitąkart), įsispiri šlepetes ir voilà – tu stiliova nerealiai ir žengi koja kojon su podiumų karaliais ir karalienėm.

Tačiau tapkės siūlomos itin gražios, tad 'dressed down' su jom sunkiai atrodysite: puoštos kailiukais, siuvinėtos prabangiais raštais, nusagstytos karoliais ir spindinčiais žvynais. Jau antri metai kaip ši mada užkariavusi moterų širdis. Simona Mui, grupės Make Me Stylish įkūrėja, šiai madai sako didžiulį – UŽSKAITAU.

“Tai labai patogus apavas, kuris puikiai tinka tiek prie paprastų džinsų, tiek prie 'smart casual' įvaizdžio - kelnių ,kuločių, odinių midi sijonų. Šlepetės - nerūpestingumo suteikianti detalė, 'įsispyriau ir išbėgau'. Jas drąsiai galima derinti naudojant netvarkingo sluoksniavimo techniką - maikutės, megztukai, švarkai, paltas, džinsai ir šlepetės”, - sako ji.

O, bet, tačiau - šis įvaizdis skirtas drąsesnei moteriai, nes nors ši mada tarsi ant bangos jau kelis metus, tačiau vis dar nėra labai įprasta, ypatingai konservatyvesnių pažiūrų visuomenėse (lietuviai, ar mes konservatyvūs?).

Bet galvoti, ką žmonės pasakys, jau žinokit irgi seniai išėjo iš mados, tad jei jums patinka ir patogu – valio, pirmyn į gatves. Simona šypsosi: “Avint šlepetes reikia nebijoti būti nesuprastai, nes jų derinimas yra visiškai be taisyklių”.

“Visų pirma, turėkite omenyje, jog jos savotiškai viso įvaizdžio akcentas, daugiau mažiau, bet traukiantis akį. Jų pasirinkimas - nuo ryškiausių su kailiuku, kristalais, siuvinėjimais iki visiškai neutralių ar su kulnu. Kadangi jau artinasi šaltasis sezonas, tai galima paeksperimentuoti su kojinaitėmis, nuo storesnių, blizgančių iki delikačių tiulio. Norint rudenines tapkes derinti su sijonu, reiktų rinktis sunkesnį variantą - midi ilgio, storesnio audinio kartu su 'oversized' megztukais, 'boyfriend' švarkais”, - pataria Make Me Stylish įkūrėja.

Norint įsijausti į tokį nerūpestingai stilingą įvaizdį visad naudinga pavartyti garsių mados žurnalų puslapius, pašniukštinėti po stiliaus blogus, kur atrasite vis naujų derinių variantų ir neįprastų sprendimų. Su Google paieška sunkiau, nes įvedus žodį ‘slippers’ – rezultatai dažnai atskrieja masyvaus apavo su zuikių ausimis ar Adidas ‘pležiankių’ pavidalu.

Taigi, paeksperimentuokite. Tik nepameskite šlepečių, jos lengvai nuslys nuo kojų. Nes princai šiais laikais, na žinote, ne visuomet surenka tas mūsų kurpaites.

Gražių šlepečių šiuo metu galima rasti Boden, House of Fraser, Office Shoes, yoox.com ir kitose interneto ar 'high street' parduotuvėse.

Daugiau stiliaus patarimų ir rekomendacijų - Make Me Stylish grupėje Facebook.

Foto: Boden CYNTHIA SLIPPERS £150, įsigyti galima čia >>>>>>>>>>>>>>>

Foto: Lolita (@lolitamas) on Instagram, KG Otter Slippers, £129, įsigyti galima čia >>>>>>>>>>>>>>

Foto: Rosie Fortescue (@rosiefortescue) on Instagram​

Foto: Office Facade Embroidered Flat Mules, £​65, įsigyti galima čia >>>>>>>>>>>>>>>
AVEC MODÉRATION slippers, £165, įsigyti galima čia >>>>>>>>>>>>>>>

Foto: Make Me Stylish

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai