Vasario 23, 2016
Grožis reikalauja ne aukų, o drąsos
Reklaminis straipsnis

Grožis – ne vienintelė priežastis verčianti ryžtis plastinėms operacijoms. Dėl estetinių ar sveikatos sumetimų pakoreguotos kūno ar veido formos tiek moterims, tiek vyrams gali pakeisti gyvenimą, suteikti pasitikėjimo savimi, pašalinti kompleksus ar tiesiog suteikti gyvenimo džiaugsmo.

Užsienio lietuviai - drąsesni

Nuo 2012 m. reguliariai kiekvieną mėnesį į Londoną atvykstantis plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas, sako, jog kiekvienais metais pacientų vis daugėja. „Moterys dažniausiai konsultuojasi, norėdamos pasididinti krūtinę. Taip pat vis daugiau besikreipiančių  užsirašo riebalų nusiurbimo operacijai,“ – sako plastikos chirurgas. Vyrai, tuo tarpu, dažniausiai kreipiasi dėl atlėpusių ausų ar užkritusių akių vokų.

Dr. Vytautas Jankūnas pastebi, kad užsienyje gyvenantys lietuviai šiek tiek drąsesni - ne tik emociškai, bet ir finansiškai. „Galiu vienareikšmiškai teigti, jog užsienyje gyvenantys lietuviai yra aktyvesni, lengviau pasiryžtantys koreguoti juos varginančias kūno vietas. Tai ypatingai pasireiškia finansiniu aspektu. Atliekamų plastinės chirurgijos operacijų kainos ir kokybės santykio atžvilgiu, Lietuva išlaiko konkurencinį pranašumą“, - įsitikinęs chirurgas. Dr. Vytauto Jankūno vadovaujamame plastikos chirurgijos centre per mėnesį užsirašo apie 30 - 40 užsienio lietuvių.

Dauguma moterų išvaizda nesidžiaugia

Nors grožio suvokimas yra subjektyvus, pasak psichologų, tik pasitikinti savimi moteris spinduliuoja charizmą. 

Visgi naujausi tyrimai skelbia, jog moterų, patenkintų savo kūnu, nėra daug. Jungtinėje Karalystėje atlikta naujausia apklausa parodė, jog iš 5000 apklaustų moterų, tik 3 procentai yra patenkintos savo išvaizda, o 73% apie kūno formų korekciją galvoja kiekvieną dieną.

Žurnalo „REAL Magazine“ atliktos apklausos rezultatai atskleidė ir labiausiai moteris verginančias kūno vietas. Net 91 proc. moterų yra nepatenkintos savo klubais ir šlaunimis, 77% - liemeniu, o 78% sakė turinčios celiulitą.

Atlikta apklausa taip pat skelbia, jog net 67% moterų, norėdamos patobulinti savo kūno linijas, planuoja kreiptis į plastikos chirurgus.

Kaip save ir savo kūną vertina lietuvaitės, procentiškai sunku pasakyti, nes panašių tyrimų nebuvo atlikta. Apie moterų norą koreguoti savo kūną galima spręsti iš plastikos chirurgų užimtumo.

Nors posakis „grožis reikalauja aukų“ dažniausiai taikomas būtent plastinei chirurgijai,  Dr. Vytautas Jankūnas paneigia šį mitą. Jis teigia, jog moters grožis, pirmiausia, reikalauja drąsos. Nors posakis „grožis reikalauja aukų“ dažniausiai taikomas būtent plastinei chirurgijai, Dr. Vytautas Jankūnas paneigia šį mitą. Jis teigia, jog moters grožis, pirmiausia, reikalauja drąsos.

Svarbu pasirinkti profesionalą

Nors posakis „grožis reikalauja aukų“ dažniausiai taikomas būtent plastinei chirurgijai,  Dr. Vytautas Jankūnas paneigia šį mitą. Jis teigia, jog moters grožis, pirmiausia, reikalauja drąsos. „Taip, kaip pažadas kiekvieną pirmadienį pradėti sportuoti reikalauja valios, taip ir noras turėti didesnę krūtinę, stangresnę odą ar mažiau raukšlių apink akis – reikalauja asmeninės drąsos. Žinoma, itin svarbu pasirinkti profesionalą, kuriam patikėsi savo kūną“, - sako plastikos chirurgas.

Apie operacijų komplikacijas Dr. Vytautas Jankūnas sako, jog nesvarbu kokio sudėtingumo operaciją beatliktum, jų tikimybė – išlieka. „Apie visus galimus pooperacinius padarinius, pacientai yra supažindinami dar prieš operaciją, tai atvirumu grįsto darbo pamatas. Tačiau atliekant krūtų didinimo, nosies operacijas ar kūno kontūro korekcijas, komplikacijų procentas labai mažas“ – sako plastikos chirurgas.

Kaip teigia Dr. Vytautas Jankūnas, rimtai apsisprendusios koreguoti savo kūną moterys, natūraliai priima ir suvokia plastinių operacijų procesą, prieš ir pooperacinius laikotarpius. 

Asmeninis grožio suvokimas ir kūno koregavimas, pasitelkus dietas, sportą ar  plastinę chirurgiją yra kiekvienos moters pasirinkimas. Esminiu aspektu tampa – pirmasis drąsos žingsnis.

Konsultacijos Londone kovo mėnesį

Nors plastinė chirurgija nėra parduotuvė, kurioje siūlomi kasdieniai produktai, pasak Vytauto Jankūno, dirbant šioje srityje neišvengiamas komerciškumas. „Kiekvienas renkasi sau artimą ir patogų būdą koreguoti kūno trūkumus: valingi renkasi sportą, siekiantys greito efekto – plastinę chirurgiją. Žmogaus pasirinkimą reikėtų priimti ir vertinti neutraliai. Deja mūsų visuomenėje požiūris į plastinę chirurgiją vis dar ne toks liberalus kaip, pavyzdžiui, Amerikoje“, – kalba plastikos chirurgas.

Tam pirmajam ir sunkiausiam žingsniui įveikti plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas kovo mėnesį kviečia į konsultacijas Londone.

KONSULTACIJŲ VIETA IR LAIKAS

  • Kovo 11 d. nuo 13 val., Regency Beauty London, ValLiberty bridge road, Olympic village, Stratford E20 1AS
  • Kovo 12 d. nuo 9 val., North Woolwich dental practices ,145B Albert road, E16 2JD
  • Kovo 12 d. nuo 13 val.,  House of Beauty, Asda Store (Beckton), Shop unit 8, Frobisher road, Mary Rose mall, E6 5LX.

Būtina išankstinė registracija: telefonu 07562555055 arba užpildžius formą čia:  www.plastikoschirurgai.lt/artimiausios-konsultacijos

Taip pat daugiau informacijos  skelbiama www.facebook.com/events/244841572517300/.

Raktažodžiai: GrožisPlastinė ChirurgijaSveikataStilius

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai