Rugsėjo 12, 2019
„Twinning“ stilius keliauja į gatves
© Nuotraukų autorė - Deimantė Rudžinskaitė.

Kaip tikros fashionistos pasakytų, ruduo – geriausias laikas madai. Tai metas, kada galime pradėti improvizuoti skirtingomis tekstūromis, stiliais, sluoksniuoti daugybę rūbų ir... dalintis jais su savo drauge! Taip, jau kelerius metus gatvėje šmėžuojantis ir vis labiau populiarumą įgaunantis „twinning“ stilius yra bene vienas smagiausių mados vėjų. Šiomis dienomis, kai kiekvienas nori išsiskirti ir būti kitoks, įvaizdžio suderinimas yra viena geriausių alternatyvų, leisianti ne tik gerai praleisti laiką, renkantis rūbus, bet ir užtikrintai tapti vienomis ryškiausių merginų gatvėje.

Šio sezono rudens madas ir „dvynių“ stiliaus žavesį pristato tinklaraštininkės, aktyvaus laisvalaikio aprangos prekės ženklo „Audimas“ ambasadorės Gema Liutkevičiūtė ir Aistė Svarauskaitė, kurios dalinasi ir „twinning“ stiliaus derinių idėjomis.

Praeities stiliaus košmarai virsta geidžiamybe

„Dvynių“ stilius karts nuo karto pasirodo žurnaluose, mados renginiuose ir įgauna vis didesnį populiarumą. Jeigu anksčiau didžiausiu stiliaus košmaru buvo vakarėlyje ar gatvėje pamatyti panašią suknelę vilkinčią merginą, tai dabar šis košmaras virsta siekiamu rezultatu. Žymiausios žvaigždės, kaip Kendall Jenner, Bella ir Gigi Hadid, Kim Kardashian neretai gatvėse pasirodo vienodais rūbų deriniais ir atrodo tiesiog puikiai.

Tokį stilių, kartu su kitomis naujausiomis rudens tendencijomis, jau atrado ir pamėgo mados tinklaraštininkė Aistė Svarauskaitė, teigianti laikus, kai norisi gatve eiti apsirengus visiškai kitaip nei kiti, jau pamiršusi.

„Man asmeniškai dienos, kai susierzindavau pamačiusi kitą merginą su tokiu pačiu drabužiu, liko kažkur mokykloje. Tokius pat ar panašius drabužius vilkinti mergina manęs ne tik nesuerzina, bet ir paskatina pasakyti komplimentą – juk ir man tas drabužis labai patiko“, - šypsosi A. Svarauskaitė. 

Vykstant renginiams, kuriuose dalyvauja begalė svečių, atrodyti visiškai kitaip beveik neįmanoma, tačiau, kita vertus, sutampantis įvaizdis galėtų būti ir puikus būdas užmegzti naujas pažintis.

„Manau, kad renginyje ar šventėje pamačius tokia pat suknele pasipuošusią merginą tikrai nereikėtų nusiminti, o atvirkščiai, nusišypsoti ir galbūt net užmegzti naują pažintį, nes juk vieną bendrą dalyką – gerą skonį – turite abi!“, - juokiasi G. Liutkevičiūtė. 

Kalbėdamos apie naujausias tendencijas, „Audimo“ ambasadorės vienbalsiai teigia: gražiausia rudens mada – rūbų sluoksniavimas, atveriantis dar daugiau galimybių kurti „twinning“ stilių. 

„Rudens sezono metu labai mėgstu lengvą sluoksniavimą – nėra nieko įdomiau, kaip viename outfite suderinti skirtingus audinius ir tekstūras, ypač po to, kai vasarą dėvėjome tik plonas sukneles“, - su rudeniu ateinančiais mados vėjais džiaugiasi tinklaraščio basicapproachblog.com autorė A. Svarauskaitė.

Šį rudenį madingi siluetai taip pat išlieka panašūs – švarkai, ilgi paltai, stori sijonai ir oversizedmegztiniai tradiciniais pynių raštais, kurie leis jaustis ne tik jaukiai ir šiltai, bet ir atrodys be galo stilingai. 

„Ruduo yra paltų ir švarkų sezonas, o tai yra mano vieni mėgstamiausių drabužių spintoje. Nors šalti orai dar neįsibėgėjo, esu įsitikinusi, kad nenusiimsiu storų vilnos švarkų ir sluoksniuosiu stambaus mezgimo megztinius“, - apie madingiausius sezono rūbus šneka tinklaraštį fashionframebyg.com kurianti G. Liutkevičiūtė.

Pristato šio rudens TOP „twinning“ derinius

Derindamos šiandienos „twinning“ įvaizdį, merginos džiaugėsi nuostabia šio metų laiko spalvų palete.

„Žemės, samanų ar smėlio spalvos šį sezoną puikuojasi visuose topuose, su jomis tikrai neprašausite – tarpusavyje jos lengvai derinamos, be to atrodys gaiviai, stilingai ir elegantiškai. Todėl, kurdamos „twinning“ stilių, žaidėme spalvomis. Pirmajam deriniui pasirinkome dizainerės Ievos Daugirdaitės su „Audimu“ kurtus tofu ir samanų spalvų marškinėlius, puikiai derančius prie spintoje laukiančių džinsų. Kitam deriniui čiupome toje pačioje kolekcijoje gimusias, tačiau skirtingų spalvų kelnes, kurios kartu su rudeniniu vilnoniu švarku leido sukurti elegantišką suderintą stilių. O orams visai atvėsus puikiai atrodytume po vienodomis pūkinėmis oversizedstriukėmis paslėpusius vienodo silueto ir audinio, tačiau skirtingų atspalvių laisvalaikio švarkelius“, - sukurtus derinius pristato merginos.

Šių metų ruduo tikrai neapsunkina: neutralios spalvos madingos kiekvieną sezoną, todėl nusipirkus kokybišką paltą ar smėlinį vilnonį švarką, drąsiai galėsite nešioti amžinai. Galite rinktis tiek griežto kirpimo, tiek oversizedrūbus ir nepriimkite visko itin rimtai – įvaizdžius drąsiai derinkite kartu su savo draugių kompanija.

Nuotraukų autorė - Deimantė Rudžinskaitė.

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai