Gegužės 6, 2018
Britanijos karališkoji šeima paskelbė mažojo princo Louiso nuotraukų
© Foto: Twitter @kensingtonroyal.

Didžiosios Britanijos karališkoji šeima sekmadienį paskelbė dvi nuotraukas, kuriose matomas jos jauniausiasis narys – princas Louisas (Luisas), padarytas jo motinos, Kembridžo kunigaikštienės Catherine (Ketrin) jų namuose Kensingtono rūmuose.

Vienoje nuotraukoje trejų metų princesė Charlotte (Šarlot) matoma bučiuojanti savo miegantį broliuką, o kitoje karališkasis kūdikis matomas pusiau gulomis atsišliejęs į pagalvę.

„Kembridžo kunigaikščiui ir kunigaikštienei labai malonu pasidalyti princesės Charlotte ir princo Louiso dviem nuotraukomis“, – sakoma Kensingtono rūmų pareiškime.

Nuotrauka su princese Charlotte buvo padaryta gegužės 2-ąją, per jos trečiąją gimtadienį, o kita, kurioje Louisas matomas aprengtas baltais šliaužtinukais ir megztuku, padaryta balandžio 26-ąją, praėjus trim dienoms po jo gimimo.

Princas Louisas Arthuras Charlesas (Luisas Arturas Čarlzas), penktasis eilėje į Britanijos sostą, yra princo Williamo (Viljamo) ir Kate (Keit) trečias vaikas, taip pat karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) ir jos vyro Philipo (Filipo) šeštasis provaikaitis.

2012 metais karalienė pakeitė taisykles, kad princo arba princesės titulas priklausytų visiems Williamo vaikams, o ne vien vyriausiajam sūnui.

Louiso gimimas pradėjo su karališkąja šeima susijusių šventinių renginių vasaros maratoną. Gegužės 19-ąją Williamo brolis princas Harry (Haris) susituoks su amerikiete aktore Meghan Markle (Megan Markl).

BNS inf.

Raktažodžiai: Karališka šeimaBritanijaAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai