Birželio 10, 2015
Ryžtas, užsispyrimas ir žavesys – vienoje rankinėje
londoniete.lt
© Gedimino Žilinsko nuotr.

Šiandien ne viena šiuolaikiška moteris negalėtų nė pagalvoti apie gyvenimą be rankinės. Gal netgi kelių. Sunku įsivaizduoti, jog kasdien visą savo turtą reikėtų nešiotis tiesiog kišenėse ar neštis rankoje.

Sakoma, jog pirmosios rankinės atsirado jau prieš tūkstančius metų, kai daiktai buvo dedami į skaros tipo medžiagos gabalą. Dabar viskas pasikeitė – rankinės tapo ne tik neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi, bet ir tikrais meno kūriniais.

Tad kaip gi atrodo šiuolaikiškos ir stilingos moters rankinė? Juk vasara – metas sužydėti iš naujo.

Kaip sakė ,,FRUZE’’ rankinių kūrėja Gerda Štelemėkaitė, rankinė tai ne tik patogus aksesuaras, bet ir būdas išreikšti save.

,,Atkreipkite dėmesį kiek iš tiesų gyvenime dalykų susideda iš detalių. Tas pats ir mūsų garderobe, stiliuje, aprangoje. Viena detalė gali kardinaliai pakeisti visą įvaizdį. Tarkime, rankinė gali tapti vienu svarbiausių akcentų dienos aprangoje, taip pat gali jį papildyti – suteikti papildomo žavesio, įnešti šiek tiek eklektikos, spalvų,” – teigė Gerda.

Fruze, Gedimino Žilinsko nuotr. Fruze, Gedimino Žilinsko nuotr.

Fruze, Gedimino Žilinsko nuotr. Fruze, Gedimino Žilinsko nuotr.

,,FRUZE’’ kūryba paliesta pradinio ir esminio siekio kurti kitaip: subtiliai, elegantiškai, skoningai ir su meile. Rankinės kuriamos Lietuvoje pasitelkiant įspūdžius iš viso pasaulio.

,,Neretai įkvėpimo semiuosi tiesiog gatvėse, dažnai įtaką daro kelionėse pamatyti vaizdai, raštai ir spalvos. Mano įkvepimu tampa ir savimi pasitikinčios, šarmingos moterys. Tokioms ir kūriu – naujoje vasaros kolekcijoje ,,De Nihilo Nihil Fit’’ (liet. ,,Iš nieko niekas
neatsiranda’’) dominuoja šviesios spalvos, masyvūs aksesuarai, panaudotos stručio, gyvatės, krokodilo odos. Tikiu, jog kiekviena mano vasaros kolekcijoje išvys dalį savęs – ryžto, užsispyrimo, ryškaus žavesio. Net neabejoju, jog kiekviena ras sau artimiausią ir labiausiai patinkančią rankinę”, – šypsojosi kūrėja.

Fruze, Gedimino Žilinsko nuotr. Fruze, Gedimino Žilinsko nuotr.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai