Gegužės 5, 2018
Karališkos vestuvės: princo Harry nuotaka Meghan Markle vilkės £100 000 nuotakos suknelę
Ralph & Russo nuotakos suknia. © Foto: @ralphandrusso / Twitter.

Didžiosios Britanijos princo Harry (Hario) sužadėtinės Meghan Markle (Megan Markl) išsiskyrę tėvai atvyks į Londoną prieš gegužės 19 dieną numatytas poros vestuves ir susitiks su karaliene Elizabeth II (Elzbieta II) bei kitais karališkosios šeimos nariais, penktadienį pranešė Kensingtono rūmai.

Vestuvėse jaunieji ruošiasi pagerbti ir Harry motinos, autoavarijoje Paryžiuje 1997 metais žuvusios velionės princesės Dianos atminimą.

Nors pareigūnai negali nuspėti vestuvių dienos orų, kurie pavasarį Anglijoje būna gana permainingi, jie planuoja, kad per televiziją ir internetu transliuojamos vestuvės bus švenčiamos ne tik Vindzoro pilyje, o visoje Britanijoje ir net pasaulyje.

Bakingamo rūmuose vykusioje spaudos konferencijoje princo Harry atstovas Jasonas Knaufas (Džeisonas Knaufas) atskleidė kai kuriuos vestuvių organizatorių planus.

Meghan tėvai susitiks su karaliene, dalyvaus vestuvėse

Pasak princo atstovo spaudai, Thomas Markle'as (Tomas Marklas) ir Doria Ragland (Dorija Ragland) atvyks tą savaitę prieš šeštadienį numatytas vestuves, kad turėtų laiko susipažinti su Harry šeima.

Jaunosios tėvai aplankys karalienę ir jos sutuoktinį princą Philipą (Filipą), susitiks su jaunikio tėvu princu Charlesu (Čarlzu) ir jo žmona Camilla (Kamila), jaunikio broliu princu Wililamu (Viljamu) ir broliene Kate (Keit), sakė rūmų atstovas penktadienį.

Gegužės 19 dieną D. Ragland su dukra atvyks į Vindzoro pilį automobiiliu, o Th. Markle'as palydės jaunąją prie Šv. Jurgio koplyčios altoriaus.

Pasak J. Knaufo, M. Markle „džiaugiasi“, kad jos šventės dieną tėvai bus šalia.

Kol kas nežinoma, ar M. Markle brolis ir sesuo taip pat dalyvaus vestuvėse.

Princas Harry išreiškė norą, kad „vestuvėse dalyvautų ir jo motinos šeima“, todėl jose bus dvi Dianos seserys ir brolis, sakė J. Knaufas. Viena seserų, Jane Fellowers (Džein Felouvers), atstovaus velionės šeimą ir skaitys tekstą per pačią ceremoniją.

Nebus vyriausiosios pamergės

Amerikiečių aktorė M. Markle, išgarsėjusi JAV televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits), neturės vyriausiosios pamergės.

Princas Harry savo vyriausiuoju pabroliu pasirinko brolį princą Williamą.

Pasak J. Knaufo, visi kiti jaunųjų palydos nariai bus vaikai. O tai reiškia, kad princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikams 4 metų princui George'ui (Džordžui) ir 3 metų princesei Charlotte (Šarlotei) vestuvėse taip pat atiteks svarbus vaidmuo. Tačiau jauniausias karališkosios šeimos narys – balandžio pabaigoje gimęs princas Louisas (Luisas) – iškilmėse nedalyvaus.

Jaunosios suknelė kainuos £100 000

Rūmų pareigūnai dėjo visas pastangas, kad M. Markle vestuvinės suknelės modelio ir ją sukūrusio dizainerio pavardės paslaptis būtų išsaugota iki paskutinės akimirkos, kai jaunoji atvyks į koplyčią. Pasak jų, šios tradicijos laikytis yra labai svarbu, tačiau tai netrukdė smalsuoliams toliau spėlioti, kam buvo patikėta ši svarbiausia metų užduotis.

Šį savaitgalį pradėjo sklisti kalbos, kad princo Harry nuotaka vilkės apie £100 000 kainuojančią britų aukštosios mados dizainerių Ralph & Russo rankomis siuvinėtą, daugybe karoliukų puoštą apdarą.

J. Knaufas neatskleidė, kur jaunavedžiai praleis savo medaus mėnesį, tačiau sakė, kad iškart po vestuvių jaunieji išvykti neplanuoja. Tačiau kitą savaitę po vestuvių pora yra numačiusi savo pirmą pasirodymą viešumoje.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai