Spalio 23, 2017
Įkvėpta žvaigždžių – nauja dizainerės Agnės Deveikytės drabužių kolekcija

Moteriškų drabužių kūrėja, dizainerė Agnė Deveikytė pristato 2017/18 metų rudens žiemos sezono kolekciją, įkvėptą žvaigždėto dangaus. Pagrindinis jos išskirtinumas – juodos ir pilkos spalvos drabužiai, marginti raštais, primenančiais žvaigždėmis nubarstytą naktinį dangų, papuošti dizainerės kurtais rankų darbo pynimais.

„Kaip dažnai mes randame laiko pakelti akis į dangų ir pažiūrėti į žvaigždes? Kaip dažnai leidžiame sau svajoti apie dalykus, kurie verčia mus jaustis laimingomis?“ – užduodą klausimą dizainerė. „Prisimenu, kaip vaikystėje su draugėmis žiūrėdavome į naktinį dangų ir laukdavome krintančių žvaigždžių, kad galėtumėm sugalvoti norą. Ir ko tik mes tuomet neprisigalvodavome.“ -  šypsojosi Agnė.

„Būtent šių gerų atsiminimų įkvėpta sukūriau kolekciją, kuri man primena tas krintančias žvaigždes, vaikystę ir laiką, kai galėdavome nerūpestingai svajoti. Ir, nors dabar mes jau suaugome, tačiau norų ir svajonių juk vis dar turime, tačiau labai dažnai jiems nelieka laiko, nes paskęstame darbuose ir rutinoje“ – kalbėjo drabužių kūrėja.

„Esu laiminga, kurdama drabužius moterims, nes tai buvo viena iš mano svajonių, kurią pavyko įgyvendinti, o besišypsančių klienčių ir nuoširdžių atsiliepimų dėka suprantu, kad mano kūriniai padeda įgyvendinti ir kitas, kad ir nedideles svajones.“ – atviravo Agnė Deveikytė. „Todėl linkiu visoms moterims atrasti laiko savo svajonėms ir norams. Kas žino, galbūt jų išsipildymui pakaks giedro naktinio dangaus, krintančios žvaigždės ir sugalvoto noro. Na, arba mano sukurto rūbo“ – juokėsi dizainerė. 

Štai taip dizainerė Agnė Deveikytė pristato 2017/18 metų rudens žiemos sezono moteriškų drabužių kolekciją, kurioje dominuoja tamsūs audiniai marginti baltais raštais, primenančiais naktinio dangaus žvaigždes.

Kaip ir kiekvienoje kolekcijoje, taip ir šioje, drabužiai yra papuošti išskirtiniais Agnės Devikytės akcentais – pynimais, kurtais rankomis. Būtent jie suteikia drabužiams unikalumo, kadangi kiekvienas iš jų turi kiek kitokį raštą todėl net ir tas pats drabužis yra šiek tiek skirtingas.

Drabužiai: Agnė Deveikytė
Modelis: Veronika Brazinskytė
Nuotraukos: Eva Grin Photography
Makiažas ir šukuosena: Giedrė Staugaitytė

Raktažodžiai: StiliusRudens Stilius

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai