Liepos 4, 2023
Ukraina įtraukė JK korporaciją „Unilever“ į karo rėmėjų sąrašą

Ukrainos nacionalinė korupcijos prevencijos agentūra įtraukė Jungtinės Karalystės  korporaciją „Unilever“ į tarptautinių Rusijos karo prieš Ukrainą rėmėjų sąrašą. 

Agentūros interneto svetainėje nurodoma, kad tai buvo padaryta todėl, kad Rusijoje veikdama „Unilever“ perveda į šios valstybės iždą solidžias mokesčių sumas, taip remdama agresorės ekonomiką bei prisidėdama prie karo.

Kaip žinia, „Unilever“ yra viena pasaulinių lyderių maisto ir buitinių valymo priemonių rinkoje, valdanti per 400 prekės ženklų, įskaitant „Domestos“, „Axe“, „Rexona“, „Dove“, „Calve“, „Rama“, CIF, „Knorr“, „Sunsilk“, „Timotei“.

Ukrainos tarnybos duomenimis, daugiau kaip 3 tūkst. darbuotojų Rusijoje turinčios britų korporacijos antrinė įmonė „Unilever Rus“ pernai sumokėjo apie 50 mln. JAV dolerių sumą atitinkančių mokesčių.

Ukrainą į tarptautinių karo rėmėjų sąrašą jau yra įtraukusi per dvi dešimtis korporacijų, įskaitant tarptautines „Procter & Gamble“ ir „Mondelez International“, Prancūzijos „Yves Rocher“ ir „Auchan“, Austrijos „Raiffeisen Bank“, Kinijos „Xiaomi“.

Redaktorius Svajūnas Laukineitis, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai