Sausio 15, 2022
Nekilnojamojo turto kainų augimas JK | Seminaras lietuviams apie iššūkius ir galimybes

Jungtinėje Karalystėje (JK) pastebimas pats didžiausias nekilnojamojo (NT) kainų augimas per pastaruosius penkerius metus. Kai kuriuose miestuose 2021 metais būsto kainos išsaugo daugiau nei 12 proc. Šiais metais prognozuojamas 5 proc. būsto kainų augimas. Vis dėlto, JK nekilnojamojo turto portalas Rightmove patvirtino, kad rinka pamažu stabilizuojasi ir grįžta į normalias vėžes.

„Kainų augimą lėmė tiek pandemija, tiek JK siūloma nuolaida pirmam būstui bei žemės mokesčio panaikinimas. Nekilnojamojo turto pirkėjų konkurencija taip pat buvo didžiulė ir geresnės vertės namai ilgiau nei dieną neužsibūdavo rinkoje“, - teigia Anglijos NT rinkos ekspertė Indrė Servaitė.

Seminaro lektorė I. Servaitė, Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja, investuoti pradėjo turėdama minimalias pajamas ir sėkmingai įvykdė jau daugiau nei 27 nekilnojamojo turto projektus. Seminaro lektorė I. Servaitė, Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja, investuoti pradėjo turėdama minimalias pajamas ir sėkmingai įvykdė jau daugiau nei 27 nekilnojamojo turto projektus.

Pasak Indrės, augančios kainos tik parodo, kad šiuo metu Anglijoje naudinga pirkti nekilnojamąjį turtą. Žinoma, prieš išleidžiant šimtus tūkstančius svarų visuomet rekomenduojama gerai išanalizuoti situaciją ar pasitarti su profesionalais. „Klaidas galima padaryti labai greitai, tik NT srityje užtrunka daug ilgiau jas ištaisyti“, - sako I. Servaitė.

Praėjusiais metais Indrei pavyko įgyvendinti 10 nekilnojamojo turto sandorių, o šiuo metu jai talkina net trys statybų komandos. Praėjusiais metais Indrei pavyko įgyvendinti 10 nekilnojamojo turto sandorių, o šiuo metu jai talkina net trys statybų komandos.

Nekilnojamojo turto vertė dažniausiai priklauso ne tik nuo situacijos rinkoje, bet ir nuo kitų rodyklių, kaip pavyzdžiui, renovacijos darbų.  Kaip nustatyti NT vertę, kaip teisingai pirkti ar investuoti ir kokių klaidų vengti perkant ar renovuojant būstą galite sužinoti I. Servaitės ir Asset Academy organizuojamame nemokamame internetiniame seminare pirmadienį, sausio 17 dieną.

Seminaro lektorė I. Servaitė, Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja, investuoti pradėjo turėdama minimalias pajamas ir sėkmingai įvykdė jau daugiau nei 27 nekilnojamojo turto projektus. Praėjusiais metais Indrei pavyko įgyvendinti 10 nekilnojamojo turto sandorių, o šiuo metu jai talkina net trys statybų komandos. Ji taip pat tarpininkauja užsienio investuotojams, norintiems įsigyti NT Didžiojoje Britanijoje. Lietuvė paskaitas apie investicijas skaitė septyniose Europos šalyse ir yra mokiusi užsienio investuotojus, kaip sėkmingai investuoti Anglijoje, naudojant įvairius finansavimo metodus ir sukurti pasyvias pajamas iš šio verslo.

Seminaras vyks lietuvių kalba, 19 val. Londono laiku. Prisijungti prie seminaro galite iš bet kurios pasaulio šalies.

NEKILNOJAMOJO TURTO KAINŲ KILIMAS 2022 IR INVESTAVIMO GALIMYBĖS JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE 

Seminare bus kalbama apie:

1. Nekilnojamojo turto kainų apžvalga 2021 - 2022 metais.
2. Pelningų nekilnojamojo turto objektų suradimą.
3. Namų renovacijos patarimai.
3. Įvairių investavimo strategijų apžvalga.
4. Finansinės nepriklausomybės susikūrimas. 

Išankstinė registracija būtina, registruotis galite čia: us02web.zoom.us/webinar

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai