Lapkričio 13, 2020
„Nanoavionika“ plečiasi Jungtinėje Karalystėje

Lietuvių kosmoso technologijų įmonė „NanoAvionika“ Kaune atidarė antrą biurą Lietuvoje ir planuoja sparčią plėtrą Jungtinėje Karalystėje – bendrovė keliasi į naujas, gerokai didesnes patalpas Beizingstoke, netoli Londono, ir per ateinančius penkerius metus žada sukurti 400 naujų darbo vietų ir technologijų klasterį su vietos įmonių tiekimo grandine, rašo „Verslo žinios“.

Naujose patalpose bus vykdomas palydovų surinkimas, misijų integravimas ir bandymas, taip pat pardavimo, techninės pagalbos, moksliniai tyrimai ir eksperimentinės plėtros darbai. Panašių „NanoAvionika“ veiklos centrų, kuriuose integruojami biurai ir gamybinė bei mokslinė veikla, yra ir Lietuvoje bei Kolumbijos mieste Ilinojaus valstijoje ir Midlando mieste Teksase.
 
Šiuo metu įmonė iš viso turi kiek daugiau nei 90 darbuotojų, iš kurių 73 dirba Lietuvoje registruotoje bendrovėje. Lietuvoje toks centras vystomas Vilniaus Visorių informacinių technologijų parke. „NanoAvionika“ finansinių duomenų nekomentuoja ir pastarųjų metų rezultatų neskelbia ir toliau neketina to daryti.

BNS inf.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai