Gegužės 24, 2021
Jungtinės Karalystės premjeras numatė savo vestuvių datą

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) ir jo sužadėtinė Carrie Symonds (Keri Saimonds) pagaliau paskyrė datą dėl pandemijos atidėliotoms savo vestuvėms, kurios įvyks kitais metais, pirmadienį pranešė bulvarinis leidinys „The Sun“.

Spalvingu asmeniniu gyvenimu garsėjantis B. Johnsonas bus antrasis vestuves šiame poste rengiantis Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas po Roberto Jenkinsono (Robertono Dženkinsono), susituokusio 1822 metais. 

Sužadėtinių pora jau išsiuntinėjo atitinkamus pranešimus su prašymu „rezervuoti datą“ kitų metų liepos 30 dieną, pranešė „The Sun“.

Po rinkimų 2019 metais 56 metų B. Johnsonas tapo pirmuoju britų premjeru, persikėlusiu į Dauningo gatvę su drauge, o ne sutuoktine.

Jo partnerė 33 metų C. Symonds, buvusi Konservatorių partijos komunikacijos vadovė, praėjusį balandį pagimdė poros sūnų Wilfredą (Vilfredą).

Sūnus pasaulį išvydo praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai B. Johnsonas išėjo iš intensyvios terapijos skyriaus, kur gydėsi susirgęs sunkia koronaviruso forma.

Neseniai pora atsidūrė skandalo centre dėl brangiai kainavusios premjero rezidencijos Dauningo gatvėje remonto. Šiuo metu atliekamas tyrimas dėl įtarimų, kad šiam tikslui panaudotos vieno Torių partijos finansinio rėmėjo lėšos nebuvo tinkamai deklaruotos.

B. Johnsonas anksčiau buvo dukart vedęs. Su antrąja žmona teisininke Marina Wheeler (Marina Viler), su kuria išsiskyrė 2018 metais, jis susilaukė keturių atžalų,  Oficialiai jo skyrybų procesas baigėsi tik praėjusių metų lapkritį.

Taip pat pranešama, kad B. Johnsonas turi dar vieną nesantuokinę dukterį.

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai