Rugpjūčio 9, 2018
Likus 145 dienoms iki žiemos švenčių, Londone atsidarė kalėdinė parduotuvė
© Foto: Toa Heftiba on Unsplash.

Europą kepinant rekordiniams karščiams, jau daugiau kaip šimtmetį Didžiosios Britanijos sostinėje veikianti prabangi universalinė parduotuvė „Selfridges“ pirmadienį atidarė savo kalėdinę krautuvę – iki žiemos švenčių likus 145 dienoms.

Parduotuvėje siūloma per 500 prekių, pradedant Big Beno formos dekoracijomis ir baigiant sniego rutuliais su Londono vaizdais, nors oro temperatūra Britanijos sostinėje dabar viršija 30 laipsnių pagal Celsijų.

Kompanijos teigimu, tokią ankstyvą šventinio sezono pradžią lėmė pirkėjų, daugiausiai – atvykstančiųjų iš užsienio, paklausa.

„Parduotuvėje tai sukelia papildomą šurmulį, prideda tai vietai patrauklumo“, – sakė tyrimų kompanijos „Global Data“ analitikė Sofie Willmott (Sofi Vilmot).

Savo kalėdinę krautuvę „Selfridges“ ketina praplėsti rugsėjo 4-ąją. Joje bus siūloma įsigyti beveik 3 800 prekių. Šio šventinio sezono tema – „Selfridges Rocks Christmas“, taigi, pirkėjams bus siūloma Elvis Presley (Elvį Preslį) primenančių spragtukų ir Davido Bowie (Deivido Bouvio) formos eglutės žaisliukų.

Nors kai kurie pirkėjai džiaugėsi ankstyva Kalėdų atmosfera, iš Bristolio atvykę Diane ir Paulas Herbertai (Diana ir Polas Herbertai) nebuvo taip džiaugsmingai nusiteikę.

„Mūsų amžiuje mums atrodo, kad gyvenimas bėga per greitai, nereikia nė Kalėdų paankstinti“, – sakė D. Herbert.

BNS inf.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai