Spalio 10, 2020
Kanados kavinių tinklas „Tim Hortons“ planuoja plėtrą JK, sukurs 2 000 darbo vietų

Kanados kavinių tinklas „Tim Hortons“ planuoja iki 2022 metų sukurti 2 000 darbo vietų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgdamas į pandemijos metu išaugusią paklausą.

Žinia paskelbta sudėtingu Didžiosios Britanijos viešojo maitinimo sektoriui metu, ypač atsižvelgiant į tai, kad vyriausybė praėjusį mėnesį sugriežtino apribojimus, skirtus kovai su koronaviruso plitimu.

Bendrovė savo pranešime teigė, kad siekia „per ateinančius kelerius metus įžengti į kiekvieną didesnį miestą ir miestelį, o tai leis sukurti daugiau nei 2 000 darbo vietoje visoje JK“.

„Tim Hortons“ turi 4 700 prekybos vietų visame pasaulyje, daugiausia Kanadoje ir JAV, tačiau šiuo metu Didžiojoje Britanijoje tinklas turi tik 23 kavines.

„Nepaisant sudėtingų laikų laisvalaikio sektoriuje, mūsų verslui sekėsi nepaprastai gerai, o mūsų verslo modelis pasirodė esąs gerai pritaikytas prie besikeičiančių klientų poreikių“, – sakoma „Tim Hortons“ komercijos vadovo JK ir Airijai Kevino Hydeso (Kevino Haidso) pareiškime.

Tinklo, pavadintas įkūrėjo, buvusio profesionalaus ledo ritulio žaidėjo Timo Hortono vardu, kavinės labai išpopuliarėjo nuo tada, kai pirmoji kavinė atvėrė duris Kanados Ontarijo provincijoje1964 metais.

Tinklą 2014 metais įsigijo JAV greitojo maisto tinklo „Burger King“ savininkė „Restaurant Brands International“.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaJungtinė KaralystėNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai