Rugsėjo 10, 2020
JK prieš teismą stojo įtariamasis dėl savaitgalio išpuolių Birmingame

Jungtinėje Karalystėje trečiadienį prieš teismą stojo 27 metų įtariamasis, kuriam pareikšti kaltinimai dėl vieno žmogaus nužudymo ir septynių pasikėsinimų nužudyti per išpuolius antrajame pagal dydį šalies mieste Birmingame.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį per daugiau nei pusantros valandos trukusį užpuoliko siautėjimą keturiose skirtingose vietose miesto centre žuvo vienas žmogus ir dar septyni buvo sužeisti.

Prieš teismą vaizdo ryšiu penkioms minutėms stojęs Zephaniah McLeodas (Zefanija Makleodas) tik patvirtino savo tapatybę, bet pareiškimo dėl kaltės prisipažinimo nepadarė.

Teismas leido jį suimti iki posėdžio, numatyto ketvirtadienį.

Kaip pranešė Vakarų Midlandso policija, per išpuolį žuvo 23 metų universiteto absolventas Jacobas Billingtonas (Džeikobas Bilingtonas), patyręs mirtiną dūrį į kaklą. Tą vakarą jis buvo išėjęs į miestą su mokyklos draugais.

Kitas toje pačioje vietoje užpultas 23 metų vyras yra kritinės būklės, gydomas ligoninėje, o dar vieno 22 metų nukentėjusiojo būklė yra kritinė, bet stabili, trečiadienį informavo policija.

Trečio ligoninėje gydomo 30 metų vyro būklė yra sunki, o dar keturi sužalojimų patyrę žmonės iš ligoninės jau paleisti.

Išpuolis įvyko augant susirūpinimui, kad JK, ypač Londone, daugėja nusikaltimų, kuriuose panaudojami peiliai.

Remiantis vyriausybės statistika, per šiuos metus iki kovo pabaigos tokių registruotų atvejų Anglijoje ir Velse padaugėjo šešiais procentais.

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai