Rugsėjo 29, 2021
Po pandemijos atsigaunančiame Londone lietuvė verslininkė pristatys puošnų Art Deco vakarą

Laikas iš spintų traukti užsigulėjusias suknias ir kostiumus: žymus britų Art Deco stiliaus grupės lyderis Alex’as Mendham’as ir jo orkestras penktadienį, spalio 1 d. Conway Hall salėje Londone lankytojus nukels į 1920 -ųjų džiazo aukso amžių. Šis muzikantas garsėja savo nepriekaištingu stiliumi ir dėmesiu detalėms. Įvairaus amžiaus gerbėjams jis žinomas iš BBC laidų, taip pat koncertų festivaliuose ir prabangiose Art Deco vietose, tokiose kaip garsusis Londono Savoy viešbutis ar Cicada Club Los Andžele.

Koncerto Conway Hall metu Alex pristatys savo naują albumą „Fascinatin’ Rhythm“. Visi įsigiję bilietą galės ne tik paklausyti unikalios muzikos, bet ir tapti vakaro dalimi: lankytojai raginami pasipuošti vakarinėmis sukniomis ir kostiumais bei pasinerti į džiazo aukso amžiumi vadinamus 1920-uosius.

Alex Mendham garsėja savo nepriekaištingu stiliumi ir dėmesiu detalėms. Įvairaus amžiaus gerbėjams jis žinomas iš BBC laidų, taip pat koncertų 
festivaliuose ir prabangiose Art Deco vietose, tokiose kaip garsusis Londono Savoy viešbutis ar Cicada Club Los Andžele. Alex Mendham garsėja savo nepriekaištingu stiliumi ir dėmesiu detalėms. Įvairaus amžiaus gerbėjams jis žinomas iš BBC laidų, taip pat koncertų festivaliuose ir prabangiose Art Deco vietose, tokiose kaip garsusis Londono Savoy viešbutis ar Cicada Club Los Andžele.

Prie šio renginio organizavimo prisideda ir lietuvė Jurga Žilinskienė bei jos partneris David’as Clarke'as. Pasaulinės vertimų bendrovės Guildhawk (buvusi TodayTranslations) įkūrėja, programuotoja ir verslininkė yra apdovanota už nuopelnus tarptautiniam verslui. Lietuvei taip pat suteiktas Aukščiausiasis Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos ordino narės titulas (MBE). 

“COVID-19 pandemija paveikė absoliučiai visus verslus. Tačiau mūsų problemos buvo niekinės, palyginus su menininkais, kuriems darbas iš namų buvo tiesiog neįmanomas. Būtent pandemijos suvaržymo metu ir sugalvojome pagelbėti Alex’ui ir jo orkestrui. Kai gyvų pasirodymų neliko jų veikla stipriai nukentėjo. Norime padėti menininkams atsigauti, o Londonui įžiebti aistros, klausant 1918-aisiais sukurtų hit’ų, kurie tamsiu laikmečiu pažadino daugelį”, - sako J. Žilinskienė.

Jurga Žilinskienė MBE apdovanojimų ceremonijoje. © Foto: Rita Metlovaitė © Guildhawk. Jurga Žilinskienė MBE apdovanojimų ceremonijoje. © Foto: Rita Metlovaitė © Guildhawk.

Tai ne vienintelis lietuvės verslininkės ryšis su muzika. Drauge su Sheffield Hallam universitetu bei dirbtinio intelekto varomais daugiakalbiais avatarais Guildhawk kompanija šiuo metu kuria naują programinę įrangą, kuri specializuojasi dainų ir pjesių vertime. “Dirbtinio intelekto pagalba bandysime versti tai, kas dažniausiai reikalauja žmogaus minčių”, - planais dalinasi Guildhawk įkūrėja.

Renginys taip pat skirtas padėkoti Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) darbuotojams, kurie į renginį registruotis gali Concerts for Carers svetainėje. 

Daugiau informacijos ir bilietai: www.alexmendham.com

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai