Lapkričio 12, 2014
11 įspūdingiausių Londono čiuožyklų po atviru dangumi (foto)
Giedrė Vabalaitė 1
Pats metas iš spintos traukti ir užaštrinti pačiūžas: Londone po truputį atidaromos čiuožyklos po atviru dangumi. © Flickr/Lima Pix nuotr.

Artėjant Kalėdoms Londonas puošiasi ir ruošiasi, kartu pradėdamas ir vienos iš įdomiausių su gražiausiomis metų šventėmis susijusių atrakcijų – čiuožinėjimas ant ledo – sezoną. Daug kur skrosti ledą galima jau dabar.

„Londonietė” iššniukštinėjo, kad lengvai užkrečiama šventinė nuotaika ir karštas šokoladas jūsų lauks šiose Londono čiuožyklose.

Bene pati gražiausia Londone yra Gamtos istorijos muziejaus čiuožykla po atviru dangumi, apsupta lemputėmis papuoštų medžių ir įspūdingos architektūros. Paslaptingai atrodantys muziejaus pastatai gražiausiai atrodo vakarais apšviesti rožinės šviesos. Visą infomaciją  apie kainas rasite čia.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Čiuožykla šiais metais švenčia jau dešimtą gimtadienį ir jos populiarumas tik auga, tad nepamirškite užsisakyti vietų, ypatingai savaitgaliui. Pačiūžos į kainą įskaičiuotos.

Somerset House čiuožykla dažnai vadinama pačia šauniausia mieste. Ir tikra ne veltui. Neoklasikiniame Somerset namų kieme čiuožinėjimas vakare gali virsti tikra puota su šampanu, kokteiliais ir didžėjais. O antradieniais lankytojai gali visą dieną klausytis Kalėdinės muzikos. Čiuožykla atidaroma lapkričio 11 d. Visą informaciją apie bilietų rezervacijas rasite čia

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Kas dar nebuvo Hyde parko žiemos karalystėje? Šiais metais būtinai aplankykite šį tradicinį Kalėdinį miestelį su vokiškais alaus barais, atrakcionais mažiems ir dideliems, ir užsukite į čiuožyklą, apšviestą daugiau nei tūkstančio lempučių. Pasiduokite romantiškai Kalėdų atmosferai Hyde parke. Daugiau informacijos čia.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Šventinis kaimelis iškils ir rytų Londono Viktorijos parke, kur Kalėdoms ruošiamasi išlieti 6oo m2 tikro ledo. Skanėstų ir kalėdinių dovanų netrūks, o energingiausieji galės po čiuožyklos lėkti į netoliese esančią riedučių diskoteką. Aplankykite Winterville, kuris veikti pradės gruodžio 2 d.

winterville.co.uk nuotr. winterville.co.uk nuotr.

Kokios šventės be pagrindinio Londono linksmybių taško – Southbank? Londono akis ir taip traukia dėmesį kiekvieną vakarą keisdama spalvas, o žiemą ši vieta tampa spindinčia Kalėdų pasaka su ledo čiuožykla, prekystaliais ir gatvės artistų pasirodymais. Daugiau infomacijos apie kainas čia, užsirezervusiems anksčiau taikomos nuolaidos.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Jei kada filmuose matėte Niujorko Rockefellerio aikštę per Kalėdas, turbūt dar iki šiol svajojate ten atsidurti. Londoniškasis variantas – Canary Wharf esanti 1100 m2 dydžio čiuožykla, kuri gali tapti romantiškiausio pasimatymo ar smagiausios dienos su šeima vieta. Jei norite pasidomėti kainomis, keliaukite čia. Čiuožykla jau veikia.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Uždara čiuožykla laukia lankytojų vakarų Westfieldo prekybos centre. Gyvi pasirodymai ar didžėjų muzika kiekvieną dieną garantuos smagiai ir energingai praleistą laiką. Griebkite už rankų (ar už pirštinių) draugus ir lėkite į Westfield, juk pačiuožinėję galėsite dar ir dovanų paieškoti! Visos detalės čia.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Šiauriečių dėmesiui, Wembley parkas kviečia pačiuožinėti šalia didingojo Wembley stadiono ir atėjusiems siūlys puodelius nemokamo karšto šokolado! Šalia čiuožyklos patogiai įsitaisęs dizainerių išparduotuvių kompleksas. Ar dar reikia užuominų? Prieš keliaudami, paskaitykite daugiau. Čiuožykla veikti pradės nuo lapkričio 14 d.

Broadgate Ice Rink – centre lapkričio 17 d. įsikursianti čiuožykla. Įvairiausio amžiaus čiuožėjai susirenka į šią centrinę ledo areną, apsupta įvairiausių restoranų ir parduotuvių. O tie, kurie ant ledo lipti prisibijo, gali patogiai įsitaisyti The Tasting Room terasoje, kur bus pasirūpinta jų sotumu. Šios arenos dar teks palaukti, kiek ilgai, skaitykie čia.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Henrio VII-ojo didingieji Hampton Court rūmai – ar gali būti idealesnė vieta stebuklingam Kalėdų vakarui su pačiūžomis? Apšviesti, o dar jei ir storai apsnigti, šie rūmai atrodo išties įspūdingai. Verta sėsti į traukinį ir praleisti dieną už miesto grožintis nuostabiais vaizdais. Daugiau apie rūmus ir ledo areną skaitykite čia.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

O jei kažkas Kalėdų laukimą pramiegos ir į atviras ledo arenas per šventinį šurmulį nespės, nusiminti neverta.  Tereikia nuvykti į šiaurės Londone esančius Alexandros rūmus, kur ledo arena po uždaru stogu veikia visus metus. Ledo ritulys, dailusis čiuožimas, spektaklis  „Sniego Karalienė” ant ledo – viskas čia.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.
Raktažodžiai: LondonasKalėdosčiuožyklosledo rūmai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai