Kovo 31, 2015
Akimirkos iš Živilės Kasparavičiūtės parodos „Žmonės kaip mes“ atidarymo
londoniete.lt
Menininkė skatina matyti grožį paprastuose dalykuose bei neprarasti tikėjimo. © Renginio organizatorių nuotr.

Lietuvos ambasadoje atidaryta dailininkės Živilės Kasparavičiūtės personalinė tapybos paroda „Žmonės kaip mes“. Sveikindama parodos lankytojus menininkė kvietė eksponuojamose drobėse, kuriose apsigyveno žmogiškos emocijos ir daugelio žmonių patiriamos akimirkos, pabandyti atrasti dalelę savęs.

Menininkė su Lietuvos ambasadore Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė Liauškiene. Menininkė su Lietuvos ambasadore Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė Liauškiene.

„Pažvelkime kad ir į „Mergaitę su degtukais“, sukurtą pagal H. K. Anderseno pasaką, ir pabandykime atsakyti, kas iš mūsų geba matyti grožį paprastuose dalykuose, neprarasti tikėjimo net ir skęsdami negailestingo išorinio pasaulio kasdienybėje?” – į lankytojus kreipėsi Živilė, – „Arba atsisukime į „žmogų-laikrodį“ ir paklauskime savęs, kaip mes sugebame tvarkyti savo gyvenimus šiame laiko limitų spaudžiamame pasaulyje?“

Menininkė skatino apsidairyti aplink, pabandyti įsijausti į vakaro herojų likimus ir įvertinti savo kasdienybę, pagalvoti, kuo, dėl ko ir su kuo jie patys gyvena.

Pirmojoje Živilės personalinėje parodoje eksponuojami per pastaruosius ketverius metus Londone ir Alytuje akrilu tapyti paveikslai. Naujausi darbai sukurti koliažo technika, naudojant gipsą.

Paroda „Žmonės kaip mes“ leidžia pažvelgti ir į harmonijoje gyvenantį, ir vis dar klajojantį ar likimo nublokštą žmogų, kartais liekantį tik su savimi, kartais būnantį tarp žmonių, o kartais ir su žmonėmis.

Daugiau informacijos apie Živilės kūrybą rasite jos Facebooke arba internetinėje svetainėje.

Parodą galima aplankyti iki balandžio 7 d. prieš tai užsiregistravus el. paštu [email protected]

Ambasados adresas: 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE.

Raktažodžiai: Živilė KasparavičiūtėdailėmenasparodaLondonas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai