Rugsėjo 16, 2014
Tobulų antakių gidas

Antakiams dažnai neskiriamas toks dėmesys, kaip akims ar blakstienoms – ir be reikalo. Tinkamai suformuoti ir pabrėžti antakiai ne tik padės atrodyti nepriekaištingai, bet kartu prisidės ir prie jūsų įvaizdžio formavimo. Remdamasi grožio specialistų patarimais Londonietė pristato tobulų antakių gidą.


Antakių forma

Pailgam veidui geriausiai tiktų tiesūs antakiai, ovaliam – švelnūs antakių linkiai, stačiakampio formos veidui – išraiškingai išlenkti antakiai, širdies formos veidui – suapvalinta antakių linija, o apvaliam – pakelti antakiai.

Priežiūra

Jei jūsų antakiai be priežiūros žėlė kelis mėnesius, jiems formą suteikti galite tiesiog medvilninio siūlo pagalba. Atskiri plaukeliai išraunami naudojant plonytį susuktą siūlą – nors procedūra kiek skausminga, bet rezultatai išlieka iki šešių savaičių. Tai padaryti galite kosmetikos salonuose už £7 - £20.

Namuose

Jei norite viską atlikti namuose, išbandykite depiliaciją vašku. Išbandykite Parissa vaško juosteles (£7,99, Boots) – jos pakankamai mažos, kad užgriebtų net ir trumpiausius, bet labiausiai užsispyrusius plaukelius. Plaukelių šalinimas vašku nėra toks efektyvus kaip naudojant siūlą, todėl vėliau gali tekti atsikratyti pavienių plaukelių. Beje, nebandykite dukart depiliuoti tos pačios vietos – akių srities oda yra be galo jautri.

Pincetas

Jei jūsų antakiams reikia ne generalinio remonto, o tik šiek kiek korekcijos, griebkitės pinceto. Geriausia antakius pešioti kartą per savaitę po karšto dušo, pešant plaukelių augimo kryptimi. Vienodą antakių formą išlaikysite, jei išpešusios porą plaukelių iš kairiojo antakio, tą patį padarysite ir dešinėje veido pusėje. Patarimas – atstumas tarp antakių turi būti toks pats ar kiek platesnis už jūsų akį. Beje, niekada antakių nekoreguokite skutimosi peiliuku.

Jei persistengėte

Negana to, kad pernelyg išpešioti antakiai atrodo netvarkingai, jie gali ir pasendinti. Kol plaukeliai ataugs, pasinaudokit Bobbi Brown Natural Brow Shaper & Hair Touch-up (£14,50) priemone ar Maybelline’s Master Shape (£2.99) rudu antakių pieštuku. Benefit kompanija taip pat turi puikių pieštukų antakiams (apie £11), kuriuos išbandėme ir mes – tikrai labai patiko ir galime rekomenduoti, nes pieštuku padažyti antakiai atrodo išties natūraliai, juo patogu ir paprasta naudotis.

Jei antakiai pernelyg išblyškę

Specialistai perspėja, kad antakius (kaip ir plaukus) blukina saulės spinduliai, todėl juos reiktų nuolat padengti plonu kremo nuo saulės sluoksniu. O jei tai padaryti per vėlu, Blink eyebrow grooming gel (£15) akimirksniu paryškins antakių spalvą.

Reti antakiai

Antakių plaukelių augimą paspartinsite naudodami specialius serumus, pvz. RapidBrow (£37, Boots) ar Grow Baby Grow (£29,95, shop.nouveaubeautygroup.com). Rezultatus pamatyti turėtumėte per 60 dienų.

Tobulas antakių atspalvis

Net ir Kembridžo kunigaikštienė, kurios antakiais didžiuotis galėtų visa šalis, naudoja kosmetiką, kad juos dar labiau paryškintų. Ji renkasi Bobbi Brown tamsiai rudos spalvos akių šešėlius. Šį sezoną madingi išraiškingi antakiai – tokiems sukurti makiažo specialistai rekomenduoja verčiau naudoti birius antakių šešėlius, o ne pieštukus. Naujokėms turėtų patikti Eylure Shape and Shade brow palette (£10,99, Boots) rinkinys, kurį sudaro keturi trafaretai tobulai antakių formai pasiekti. Jei nesate pasiryžusios kasdien ryškinti antakius, išbandykite antakių dažus, pvz. Eylure Black Dylash(£7,50, Boots). Rezultatai išliks iki šešių savaičių, tačiau neatrodys taip natūraliai, kaip procedūrą atlikus grožio salone. Prieš dažydamos antakius, įsitikinkite, kad ant veido neliko nė trupučio savaiminio įdegio kremo, mat šis dažams suteikia žalsvą atspalvį. Kitos alternatyvos – ištatuiruoti antakiai (£795) ar pusiau ilgalaikis makiažas (£200).


Raktažodžiai: Stiliusgrožismakiažasantakiai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai